Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Baigtas įgyvendinti projektas „Šilutės kultūros ir pramogų centro ir bibliotekos pastato, esančio Tilžės g. 12, pritaikymas bendruomenės poreikiams“

Baigtas įgyvendinti projektas „Šilutės kultūros ir pramogų centro ir bibliotekos pastato, esančio...

2019 m. kovo mėnesį Šilutės rajono savivaldybės administracija su VšĮ Centrine projektų valdymo agentūra pasirašė projekto „Šilutės kultūros ir pramogų centro ir bibliotekos pastato, esančio Tilžės g. 12, pritaikymas bendruomenės poreikiams“ finansavimo sutartį.

Projektas buvo įgyvendinamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 7 prioriteto „Kokybiško užimtumo ir dalyvavimo darbo rinkoje skatinimas“ įgyvendinimo priemonę Nr. 07.1.1-CPVA-R-905 „Miestų kompleksinė plėtra“.

Projekto tikslas – sudaryti sąlygas gyventojų užimtumui, socialinei integracijai ir bendruomenių veiklai plėsti. Projekto vertė 1 715 003,95 Eur.

Siekiant Šilutės mieste išspręsti patalpų, kurios būtų pritaikytos neformalaus ugdymo veikloms vykdyti ir visų amžiaus grupių gyventojų užimtumui didinti trūkumą, buvo atliktas pastato, esančio Tilžės g. 12, Šilutėje, dalies I a. patalpų kapitalinis remontas ir pastato, esančio Lietuvininkų g. 6, Šilutėje, rekonstrukcija.

Tilžės g. 12 esančio pastato I a. suremontuotose patalpose jau vykdomos elektronikos, modeliavimo, virtualių šokių ir žaidimų, kūrybiškumo ir kompiuterinio raštingumo veiklos.

Lietuvininkų g. 6, Šilutėje, rekonstruoto pastato I a. patalpos pritaikytos bendruomenių organizacijų veikloms, įvairiems renginiams ir užsiėmimams vykdyti. Sutvarkytose patalpose galės vykti ir „Žaislų banko“ veiklos (stalo žaidimai, dėlionės, „Lego“ ir panašūs žaidimai). III a. patalpos pritaikytos „Mokslo pažinimo centro veikloms“ vykdyti. Tai technologijų, robotikos, aplinkosaugos, sveikos gyvensenos, biologijos erdvės.

Nuo šiol įvairaus amžiaus lankytojai galės džiaugtis projekto metu sukurtomis naujomis erdvėmis, kuriose smagu ir saugu leisti laisvalaikį, užsiimti įvairia veikla.

Projektas buvo finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo, Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto ir Šilutės rajono savivaldybės lėšomis.

Šilutės rajono savivaldybės administracija

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"