Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Pažintinė kelionė po Kelmės rajoną

Pažintinė kelionė po Kelmės rajoną

Šilutės rajono savivaldybės administracija įgyvendina projektą „Kultūros paveldo objektų pritaikymas turistiniams ir kultūriniams poreikiams Šilutėje ir Slavske“. Pagrindinė projekto veikla - buvusio sanatorijos pastato, esančio Katalikų bažnyčios g. 3, Šilutėje, rekonstrukcija ir jo pritaikymas daugiafunkciam centrui.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis – 18 mėn. (2021-06-18 - 2022-12-17).

2022 m. rugsėjo 13 d. 20 Šilutės rajono kultūros įstaigų, turizmo informacijos centro bei savivaldybės administracijos atstovų, dirbančių su kultūros paveldo objektais bei jų įveiklinimu, išvyko į pažintinę kelionę po Kelmės rajono kultūros paveldo objektus. Kelionės metu aplankyti 5 kultūros paveldo objektai: Kražių M. K. Sarbievijaus kultūros centro muziejus, kuris yra įsikūręs buvusios Kražių kolegijos pastate, Pakėvio dvaras, Kelmės dvaras, Tytuvėnų bažnyčios ir vienuolyno ansamblis bei Pagryžuvio dvaras. Išvykos dalyviai turėjo galimybę susipažinti su kultūros paveldo objektų istorijomis, nuotraukomis prieš objektų rekonstrukcijas, sudalyvauti edukacijose bei užduoti klausimus jiems rūpimomis temomis. Lankytojų smalsumas patiko pastatų valdytojams, jie taip pat pasidalino savo ateities planais ir lūkesčiais siekiant pritraukti didesnius lankytojų srautus.

Ši pažintinė kelionė atliepia bendrą programos srities iššūkį - potencialus kultūros objektų populiarinimas ir įveiklinimas per vietos institucijų teikiamas viešąsias paslaugas.

Projekto Nr. LT-RU-3-119

Ši publikacija buvo parengta padedant Europos Sąjungai. Už publikacijos turinį atsako tik Šilutės rajono savivaldybės administracija ir jis negali būti laikomas atspindinčiu Europos Sąjungos požiūrį.

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"