Meniu
Šilutės rajono savivaldybė
Lt En

Informacija asmenims, įrašytiems į asmenų ir šeimų, turinčių teisę į paramą būstui išsinuomoti, sąrašus ir gyvenantiems Savivaldybės socialiniuose būstuose

Nuo 2015 m. sausio 1 d.  įsigaliojus naujajam Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti 2014 m.  spalio 9 d. įstatymui Nr. XII-1215 (toliau – Įstatymas) savivaldybės socialinį būstą nuomojantys asmenys ir šeimos bei pageidaujantys išsinuomoti socialinį būstą asmenys ir šeimos, t.y. įrašyti į Asmenų ir šeimų, turinčių teisę į paramą būstui išsinuomoti sąrašą Šilutės rajono savivaldybėje, kasmet privalo pasibaigus kalendoriniams metams (iki gegužės 1 dienos) Gyventojų turto deklaravimo įstatyme nustatyta tvarka deklaruoti turtą (įskaitant gautas pajamas) Valstybinėje mokesčių inspekcijoje (VMI), Kęstučio g. 2, Šilutėje.

  Atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad socialinio būsto nuomos sutartys su nuomininkais, nedeklaravusiais turto (įskaitant gautas pajamas) už kalendorinius metus Gyventojų turto deklaravimo įstatyme nustatyta tvarka, bus nutraukiamos, o asmenys ir šeimos iš asmenų ir šeimų, turinčių teisę į paramą būstui išsinuomoti, sąrašo bus išbraukiami.

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"