Meniu
Šilutės rajono savivaldybė
Lt En

Įvedamos naujos paslaugos (asmeninio asistento paslauga asmenims su fizine ir (ar) kompleksine negalia) įgyvendinimo partnerių atrankos rezultatai

Vadovaudamasi Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 m. balandžio 24 d. įsakymu Nr. A1-387 patvirtinto dėl įvedamos naujos paslaugos (asmeninio asistento paslauga asmenims su fizine ir (ar) kompleksine negalia) ir numatomo finansavimo šios paslaugos teikimui pagal priemonę Nr. 08.4.1-ESFA-V-416 „Kompleksinės paslaugos šeimai“ įgyvendinimui partnerių atrankos tvarkos aprašo nuostatomis, Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 balandžio 24 d. įsakymu A1-388 sudaryta dėl įvedamos naujos paslaugos (asmeninio asistento paslauga asmenims su fizine ir (ar) kompleksine negalia) ir numatomo finansavimo šios paslaugos teikimui pagal priemonę Nr. 08.4.1-ESFA-V-416 „Kompleksinės paslaugos šeimai“ įgyvendinimo partnerių atrankos komisija konkurso būdu atrinko partnerį – biudžetinę įstaigą Šilutės socialinių paslaugų centrą.

Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija 2019 m. kovo 28 d. raštu Nr. (21.12.14E-22) SD-1603 (Savivaldybės registracijos Nr. 2019-03-28 Nr. R2-2668) pasiūlė teikti prašymą dėl papildomo finansavimo skyrimo projektams, vykdomiems pagal priemonę Nr. 08.4.1-ESFA-V-416 „Kompleksinės paslaugos šeimai“. Rašte pateikta informacija, Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2019 m. kovo 20 d. įsakymu Nr. A1-157 patvirtintas 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos priemonės „Kompleksinės paslaugos šeimai“ projektų finansavimo sąlygų aprašo pakeitimas, kuriuo įvedama nauja paslauga (asmeninio asistento paslauga asmenims su fizine ir (ar) kompleksine negalia) ir numatoma skirti finansavimą šios paslaugos teikimui.

Gavus finansavimą, Savivaldybė kartu su partneriu Šilutės socialinių paslaugų centru organizuos ir teiks pageidaujantiems pagal įvertintą poreikį asmeninio asistento paslaugą rajono asmenims su fizine ir (ar) kompleksine negalia.

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy - MM - dd'}}
{{comment.comment}}

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"