Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Diskusija: „Socialinė įtrauktis ir niekur nedirbantis, nesimokantis bei mokymuose nedalyvaujantis jaunimas“

Kiekvienais metais jaunimui aktualiomis temomis yra organizuojamos apklausos, diskusijos, anketavimai, kurių metu surinkta informacija yra išanalizuojama, apibendrinama ir pateikiama Europos Komisijai, o sprendimai priimami Europos Sąjungos (toliau – ES) Tarybos lygmeniu.

 

2013 metų II pusmetį su ES šalių jaunimu diskutuojama tema „SOCIALINĖ ĮTRAUKTIS IR NIEKUR NEDIRBANTIS, NESIMOKANTIS BEI MOKYMUOSE NEDALYVAUJANTIS JAUNIMAS“.

Š.m. birželio 18 d. buvo organizuota konsultacija–diskusija su Šilutės seniūnijoje besilankančiais bedarbiais, kurią moderavo Šilutės savivaldybės Jaunimo ir sporto reikalų koordinatorė Rimantė Vitkauskaitė. Diskusija vyko 3 pagrindiniais klausimais:

Siekiant jaunų žmonių socialinės įtrauktiems, jiems teikiamos socialinės paslaugos. Kokios priemonės turėtų būti vykdomos geresniam šių paslaugų prieinamumui užtikrinti?Kaip jaunimo ir su jaunimu dirbančios nevyriausybinės organizacijos galėtų padėti kurti, tobulinti ir įgyvendinti konkrečias priemones (pvz., Jaunimo garantija), didinančias jaunimo socialinę įtrauktį?Kaip galėtų būti užtikrinamas sėkmingas bendradarbiavimas tarp nacionalinių, regioninių ir vietos valdžios institucijų, jaunimo organizacijų, socialinių partnerių, NVO, jaunimo darbuotojų bei kitų, dirbančių su jaunimu, siekiant socialinės jaunų žmonių, ypač tų, kurie nedirba, nesimoko ir nedalyvauja mokymuose, įtraukties?

Kiekvieno jauno žmogaus nuomonė labai svarbi. Jaunimas, dalyvaujantis konsultacijose, gali ir daro poveikį priimamiems sprendimams! Po konsultacijų - diskusijų su jaunais žmonėmis, gauta informacija bus apibendrinta ir pateikta jaunimo konferencijai, kurioje bus parengta viena pagrindinė rezoliucija. Rugsėjo mėnesį šią rezoliuciją numatoma svarstyti ES Jaunimo konferencijoje.

Jaunimo ir sporto reikalų koordinatorė

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"