Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Šilutės jaunimas susitiko su Palangos jaunimu ir Palangos miesto savivaldybės mero pavaduotoju

  Asociacija „Pamario jaunimas“ rugsėjo 26 d. lankėsi Palangoje. Pirmiausia jaunimas apsilankė Palangos jaunimo darbo centre. Jaunimo darbo centro darbuotoja – Lina Šleiniūtė pristatė šio centro reikšmę Palangos jaunimui, veiklas, renginius.

  Po apsilankymo Jaunimo darbo centre Šilutės jaunimas išvyko susitikti su Palangos miesto savivaldybės mero pavaduotoju Sauliumi Sėme, Kultūros skyriaus specialiste Lina Litviniene, jaunimo reikalų koordinatore Laura Grendiene ir Palangos jaunimu.

 

  Šilutiškiai domėjosi, kokius projektus įgyvendina palangiškiai, kokį finansavimą gauna iš Savivaldybės savo veikloms įgyvendinti. Palangiškiai labai džiaugėsi, kad šiais metais pavyko įgyvendinti jaunimo laikraščio idėją. Laikraštis „Aš esu kultūra“ buvo išleistas 1 000 egzempliorių. Taip buvo išpildyta vieno jaunuolio – Žygimanto svajonė. Susitikimo metu buvo aptartos ir jaunimo problemos. Pasak Palangos  miesto savivaldybės mero pavaduotojo, Palanga ir Šilutė ne didmiesčiai, į kuriuos noriai grįžtą ar atvyksta gyventi jaunuoliai, todėl būtina spręsti problemas, dėl kurių jaunimas nenori grįžti į savo gimtąjį kraštą.

  Šilutiškiai taip pat papasakojo, kokius projektus įgyvendina, kokių turi idėjų ir planų. Pabendravus kilo idėja rengti bendras radijo laidas, kurios būtų transliuojamos per Šilutės jaunimo radiją, taip pat Palangos jaunimas pakvietė šilutiškius dalyvauti jų organizuojamoje teatrų šventėje.

  

Jaunimo ir sporto reikalų koordinatorė

Nuotraukos Evaldo Marcinkevičiaus

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"