Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Kviečiame teikti informaciją apie 2021 m. aukštų sportinių rezultatų pasiekusius Šilutės rajono sportininkus ir jų trenerius

Kviečiame teikti informaciją apie 2021 m. aukštų sportinių rezultatų pasiekusius Šilutės rajono...

Praėję metai sporto bendruomenei buvo kitokie. Šalį sukaustęs karantinas ir griežti apribojimai tapo iššūkiu daugumai, užkirtusiu kelią siekti karjeros, kopti į šalies ir pasaulio sporto viršūnes. Tačiau mūsų rajono sportininkai, nepaisydami sudėtingos situacijos, daug ir kruopščiai dirbo, todėl, kaip ir kasmet, Šilutės rajono savivaldybės Sporto taryba kviečia sporto klubus ir įstaigas teikti informaciją apie 2021 m. aukštų sportinių rezultatų pasiekusius Šilutės rajono sportininkus ir jų trenerius.

Teikiant informaciją, sporto įstaigų, sporto klubų vadovai privalo pateikti asmenų, kurie pretenduoja gauti premiją, sąrašą (vardas, pavardė, asmens kodas, sąskaitos numeris) ir dokumentus, įrodančius varžybų rangą (varžybų nuostatai, protokolai).

Dokumentai teikiami iki 2021 metų gruodžio 1 d. el. p. egle.cesniene@silute.lt arba paliekami Šilutės rajono savivaldybės administracijos Komunikacijos skyriaus „Vieno langelio“ asmenų aptarnavimo padalinyje, esančiame Dariaus ir Girėno g. 1, Šilutėje, nurodant, kad jie skirti Eglei Čėsnienei. Kilus papildomiems klausimams kreiptis tel. 8 441 79281, 8 656 84 935.

Šilutės rajono savivaldybės sportininkų skatinimo tvarkos aprašą galite rasti ČIA.

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"