Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

10-ojo jubiliejaus proga pasveikintas vokalinis ansamblis „Vox Libri“

10-ojo jubiliejaus proga pasveikintas vokalinis ansamblis „Vox Libri“

Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius Andrius Jurkus birželio 2-ąją pasveikino Šilutės kultūros ir pramogų centro vokalinį ansamblį „VOX Libri“ (vad. R. Golubovskienė), švenčiantį 10-ąjį jubiliejų.

,,Vox Libri“ – jaunatviškumu alsuojantis, veržlus, šiuolaikiškas, Lietuvos bei užsienio scenose patirties sukaupęs kolektyvas, savo repertuare turintis daugiau kaip 200 skirtingo žanro ir stiliaus kūrinių.

Kolektyvas dalyvauja Lietuvos bei Vakarų krašto dainų šventėse, taip pat Lietuvos miestų bei savivaldybių vokalinės-chorinės muzikos projektuose, festivaliuose, rengia savo solinius koncertus, bendradarbiauja su kitais kolektyvais.

2023 m. sausio 15 d. kartu su Šilutės r. mėgėjų meno kolektyvais ansamblis pristatė savo muzikinę programą LRT laidoje „Duokim garo“, kuri buvo skirta Klaipėdos krašto prie Lietuvos prijungimo šimtmečiui paminėti.

„Tegul Jūsų dainos skamba garsiai ne tik Pamaryje, bet ir visoje Lietuvoje. Didžiuojamės, jog turime tokių nuostabių kolektyvų. Tad tik pirmyn“, – šventinio renginio metu kalbėjo A. Jurkus.

Komunikacijos skyrius

 

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"