Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Aktualu ukrainiečiams: gali kreiptis dėl kompensacijos vaiko ugdymo išlaidoms apmokėti

Aktualu ukrainiečiams: gali kreiptis dėl kompensacijos vaiko ugdymo išlaidoms apmokėti

Laikinąją apsaugą Lietuvos Respublikoje gavę užsieniečiai turi teisę gauti kompensaciją vaikų ugdymo pagal ikimokyklinio ir (ar) priešmokyklinio ugdymo programas išlaidoms apmokėti, kas mėnesį jiems apmokant faktines išlaidas, bet ne didesnes kaip 1,6 bazinės socialinės išmokos dydžio (ne daugiau kaip 75,20 Eur) gauti mėnesinę kompensaciją vaiko ugdymo pagal ikimokyklinio ar priešmokyklinio ugdymo programą išlaidoms apmokėti. Kompensacija skiriama ne ilgiau nei 6 mėnesius nuo leidimo laikinai gyventi Lietuvoje laikinosios apsaugos pagrindu gavimo dienos.

Kompensaciją vaikų ugdymo pagal ikimokyklinio ir (ar) priešmokyklinio ugdymo programas išlaidoms apmokėti turi teisę gauti laikinąją apsaugą Lietuvos Respublikoje gavę užsieniečiai, jeigu: jie yra vyresni kaip 18 metų ir dirba pagal darbo sutartį ar darbo santykiams prilygintų teisinių santykių pagrindu arba savarankiškai dirba Lietuvos Respublikoje, arba yra įsiregistravę Užimtumo tarnyboje arba pagal kitas Užsieniečių integracijos tvarkos aprašo 46.1 papunktyje nurodytas sąlygas.

KUR KREIPTIS DĖL IŠMOKŲ?

Ukrainiečiai, gyvenantys Šilutės mieste, nustatytos formos prašymą turi pateikti Socialinės paramos skyrių, o gyvenantys seniūnijoje – Seniūnijai. Kartu su prašymu pateikti sąskaitą už vaiko ikimokyklinį arba priešmokyklinį ugdymą ir sąskaitos apmokėjimą pagrindžiantį (-čius) dokumentą (-us).

Socialinės paramos skyrius

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"