Meniu
Šilutės rajono savivaldybė
Lt En

Įsteigtas visą parą veikianti pagalbos telefonu linija pranešimams apie prekybos žmonėmis atvejus

Įsteigtas visą parą veikianti pagalbos telefonu linija pranešimams apie prekybos žmonėmis atvejus

Nacionalinė asociacija prieš prekybą žmonėmis, vienijanti pagrindines šalies nevyriausybines organizacijas, teikiančias socialinę pagalbą prekybos žmonėmis aukoms, įgyvendindama asociacijos įstatuose numatytus tikslus ir vykdydama Kovos su prekyba žmonėmis 2020-2022 metų veiksmų plano priemonę Nr. 01.01.11, įsteigė visą parą veikiančią pagalbos telefonu liniją pranešimams apie prekybos žmonėmis atvejus ir (arba) aukas.

Linijos tikslas - registruoti atvejus ir (arba) aukas, suteikti informacijos nukentėjusiesiems ir valstybės bei savivaldybės institucijų atstovams, susiduriantiems su asmenimis, galimai nukentėjusiais ar nukentėjusiais nuo prekybos žmonėmis, apie pagalbą grįžtant iš užsienio šalies, nukreipti į pagalbą teikiančias organizacijas. Linijos numeris yra +370 616 91119 Konsultacijos telefonu prieinamos lietuvių, anglų ir rusų kalbomis visą parą, 7 dienas per savaitę.

Prašome platinti šių informacija jūsų institucijos darbuotojams, kuriems ji gali būti aktuali, taip pat naudoti nurodytą numerį sklaidos priemonėse, kurias naudojate, siekdami informuoti asmenis apie prekybą žmonėmis ir prieinamą pagalbą.

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"