Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Įvyko Socialinių reikalų komiteto posėdis

Įvyko Socialinių reikalų komiteto posėdis

Lapkričio 16 d. įvyko Socialinių reikalų komiteto posėdis Šilutės pirmojoje gimnazijoje. Posėdyje dalyvavo:  Šilutės r. sav. Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Dainora Butvydienė, Šilutės r. sav. Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus ved. pavad. J. Jankauskienė, Šilutės r. sav. Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus spec. V. Kubaitienė Šilutės pirmosios gimnazijos direktorė L. Spirgienė.

J. Jankauskienė pristatė 2022–2023 m. m. Šilutės r. sav. VBE pasiekimų  analizę. Pasidžiaugta, kad 2023 m. VBE (valstybinių brandos egzaminų) rezultatai yra geresni nei 2022 m. Diskutavo apie 2024 metų naujoves, visų dalykų tarpinius patikrinimus 11 klasėje.

D. Butvydienė informavo, kad planuojama mokyklas aprūpinti papildomomis skaitmeninėmis priemonėmis, kad mokymosi procesas vyktų sklandžiai.

V. Kubaitienė pateikė informaciją apie atnaujintą ugdymo turinį (UTA). Diskutavo, su kokiomis problemomis susiduriama, kokios pagalbos reikia ir kuo galima pasidžiaugti.

Laima Spirgienė pateikė informaciją apie UTA gerąją praktiką Pirmojoje gimnazijoje. Kalbėta apie suformuotą STEAM klasę mokykloje, mokytojų ir mokinių dalyvavimą Tauragės STEAM centre ir gautų žinių pritaikymą mokykloje.

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"