Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Klaipėdoje pradėjo veikti ukrainiečių registracijos centras

Klaipėdoje pradėjo veikti ukrainiečių registracijos centras

Klaipėdos miesto savivaldybė skelbia, kad pradėjo veikti karo pabėgėlių iš Ukrainos registracijos centras adresu Paryžiaus Komunos g. 16A, Klaipėda.

Pabėgėlių registracijos centre bus teikiamos visos karo pabėgėliams iš Ukrainos reikalingos paslaugos ir pagalba. Čia jiems padės Raudonojo Kryžiaus, „Maisto banko“, Vaikų teisių tarnybos ir kitų institucijų atstovai. Ukrainiečiai Klaipėdos registracijos centre bus registruojami kasdien, įskaitant savaitgalius ir šventines dienas, nuo 8 iki 22 valandos. Numatyta, kad, esant poreikiui, pavyzdžiui, jei atvyks naktį, pabėgėliai iš Ukrainos čia galės ir pernakvoti. Registracijos centruose galima apsistoti iki 72 valandų. Iš čia ukrainiečiai vyks į naujus laikinus namus, kuriuos jiems suteikia Lietuvos žmonės per „Stiprūs kartu“ platformą arba - į savivaldybių siūlomas patalpas. Centro veiklą koordinuoja Vidaus reikalų ministerija, reikalingu aprūpinimu rūpinasi Klaipėdos miesto savivaldybė.

Užsiregistruoti Migracijos departamente turi visi atvykusieji iš Ukrainos. Tuo turi pasirūpinti jie patys arba tai padaryti turi paraginti juos priimantys žmonės. Užsiregistravę MIGRIS sistemoje (teritoriniame migracijos tarnybos padalinyje arba registracijos centre), pabėgėliai įteisina savo buvimą Lietuvoje ir gali gauti paramą iš įvairių šalies institucijų (apgyvendinimo, į(si)darbinimo, sveikatos, vaikų ugdymo, transporto, socialinės paramos ir kt. klausimais).

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"