Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Kviečia užpildyti klausimyną

Kviečia užpildyti klausimyną

Siekiant kurti prielaidas Lietuvos pramonės spartesniam skaitmenizavimui, Lietuvos inovacijų centras palaikant Lietuvos pramonininkų konfederacijai, inicijuoja Lietuvos apdirbamosios pramonės įmonių apklausą, kurios pagrindu bus parengtas Lietuvos apdirbamosios pramonės skaitmeninimo lūkesčių indeksas 2023 m.

Tikimasi, kad Lietuvos apdirbamosios pramonės skaitmeninimo lūkesčių indeksas padės geriau pažinti pramonės skaitmeninimą skatinančius ir stabdančius veiksnius bei iššūkius ir lūkesčius, su kuriais susiduria įmonės, plėtodamos skaitmeninimo veiklas. Tyrimo pagrindu bus suformuluotos rekomendacijos bei pasiūlymai, kaip ir kokiomis priemonėmis Lietuvos pramonės skaitmeninė transformacija turėtų būti skatinama ateityje viešosios intervencijos priemonėmis. Indekso rezultatai ir rekomendacijos yra pristatomi ministerijų vadovams, Seimo komitetuose, LIC partneriams užsienyje. 

Nuoroda į klausimyną: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSccp8ozUW6DG2_g0TS-YUqynmPdq2kbGfFdD6NP_vsIuY9LvQ/viewform?usp=sf_link

Klausimyną prašytume užpildyti iki 2023-09-10. 

Su 2022 m. indeksu galite susipažinti čia: https://www.lic.lt/wp-content/uploads/2022/09/skaitmeninimo-indeksas.pdf

 

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"