Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Kviečiame dalyvauti apklausoje: Vidurio ir Rytų Europos paveldo nevyriausybinio sektoriaus identifikavimas

Kviečiame dalyvauti apklausoje: Vidurio ir Rytų Europos paveldo nevyriausybinio sektoriaus...

Kviečiame susipažinti su pirmąja apklausa, kurioje renkami duomenys apie paveldo nevyriausybinių organizacijų (toliau - NVO) sektorių Vidurio ir Rytų Europoje. Mūsų tikslas - sužinoti apie jo dydį, veiklą, iššūkius ir galimybes. Vėliau šios apklausos duomenys taps pagrindu vykdant individualius bei grupinius interviu su Vidurio ir Rytų Europos regiono paveldo nevyriausybinių organizacijų  sektoriaus atstovais.

Galutiniai rezultatai bus pateikti ataskaitoje, kuri bus parengta 2025 m. pradžioje. Jeigu norėtumėte detaliai susipažinti su šio projekto eiga ir rezultatais, įrašykite savo el. pašto adresą apklausos formos pabaigoje.

Daugiau informacijos apie mūsų projektą: https://heritagehubkrakow.org/project/mapping-of-heritage-ngos-in-central-eastern-europe/

Be jūsų geranoriškos pagalbos, šis projektas nebūtų įmanomas. Tik jūs galite pateikti mums patikimos informacijos apie paveldo NVO sektorių savo šalyje. Užpildyti apklausą užtruksite apie 15 minučių.

Paveldo NVO sektoriaus tinklo identifikavimo projektą vykdo Europa Nostra Heritage Hub, veikiantis Krokuvoje. Jo partneris - Europa Heritage Hub, kuris yra ES finansuojamas pilotinis projektas, vienijantis paveldo suinteresuotuosius subjektus ir iniciatyvas visoje Europoje ir siekiantis paremti perėjimą prie tvaresnės, skaitmeninės ir įtraukios visuomenės. Pilotinio projekto trukmė yra 2 metai - nuo 2023 m. gegužės iki 2025 m. balandžio.

Plačiau apie projektą „Europa Heritage Hub“: https://www.europeanheritagehub.eu/

Apklausą rasite ČIA. 

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"