Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Kviečiame dalyvauti vaikų vasaros stovyklose 2025 metų vasarą

Kviečiame dalyvauti vaikų vasaros stovyklose 2025 metų vasarą

Šilutės rajono savivaldybės taryba skyrė 50 000 eurų vaikų vasaros poilsio stovykloms dalinai finansuoti. Švietimo, kultūros įstaigos, juridiniai asmenys bei laisvieji mokytojai pateikė 28 paraiškas, 27 paraiškos įvertintos teigiamai ir skirtas dalinis finansavimas. Šią vasarą rajono mokiniams bus organizuojamos 21 dieninė ir 6 stacionarios stovyklos.

Stovyklose turiningai pailsėti galės Šilutės rajono savivaldybės švietimo įstaigų 1–10 klasių  mokiniai. Jie ne tik turiningai pailsės, bet ir dalyvaus edukacinėse veiklose, pažintinėse ekskursijose, pilietinėse akcijose, stiprins sportinį pasirengimą, tobulins STEAM žinias, sveikos gyvensenos įgūdžius, atliks kūrybines užduotis ir t.t.

Kviečiame tėvelius kreiptis į stovyklų organizatorius (sąrašas su kontaktais pridedamas) dėl vaikučių dalyvavimo vasaros poilsio stovykloje.

Kilus klausimų, prašome kreiptis į Švietimo, sporto ir kultūros skyriaus vyr. specialistę Vidą Kubaitienę el. paštu vida.kubaitiene@silute.lt arba telefonu +370 441 79 235.

STOVYKLŲ SĄRAŠAS

Švietimo, sporto ir kultūros skyriaus informacija

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"