Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Kviečiame padėti nuo gaisro nukentėjusiai daugiavaikei šeimai

Kviečiame padėti nuo gaisro nukentėjusiai daugiavaikei šeimai

Pirmadienio pavakare Šilutės rajono Kivylių kaime įsiliepsnojo drama ugnies pavidalu. Name kilus gaisrui, ugnis per labai trumpą laiką pasiglemžė daugiavaikės šeimos statytą namą. Mama, tėtis ir penki nepilnamečiai vaikai  liko taip, kaip stovi, be nieko.

Šilutės ugniagesiai pirmadienio pavakare skubėjo gesinti degančio namo. Pranešimų apie nukentėjusius žmones negauta. Kaip pranešė Bendrasis pagalbos centras, pirmadienį apie 18 val. 31 min. gautas pranešimas apie tai, kad Šilutės r., Vainuto seniūnijoje, Kivylių kaime, Slėnio g., kad dega namas. Į įvykio vietą išsiųstos Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Informacija apie įvykį perduota Klaipėdos greitosios medicinos pagalbos stočiai.

Atvykus gelbėtojams, namas jau degė atvira liepsna. Žmonių namo viduje nebuvo, per incidentą niekas nenukentėjo. Apie 19 val. 11 min. gaisras buvo lokalizuotas. Įvykis tiriamas.

Šeima socialinių darbuotojų apibūdinama kaip besirūpinanti savo vaikais, darbšti, ūkininkaujanti. Žmonės prarado visą turtą, jiems reikia visko, nuo vinies iki drabužių ar maisto.

JEIGU NORITE PADĖTI ŠEIMAI:

Vaikų mamos Elenos Mikalauskienės tel. 8 654 85766.
Tarpininkauti gali Vainuto seniūnijos socialinės darbuotojos tel. 8 655 38793 arba 8 614 47434.
Mamos Elenos Mikalauskienės banko saskaitos nr. LT287300010030066545, paskirtyje nurodyti žodį PARAMA.

Laikraščio „Šilutės naujienos“ informacija

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"