Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Kviečiame registruotis į Nacionalinis miškasodį „Kad giria žaliuotų“

Kviečiame registruotis į Nacionalinis miškasodį „Kad giria žaliuotų“

Valstybinių miškų urėdija, Aplinkos ministerija ir Lietuvos nacionalinis kultūros centras kviečia į Nacionalinį miškasodį „Kad giria žaliuotų“ – kelių dešimčių metų tradicija tapusią medžių sodinimo šventę, suburiančią visus – suaugusius, vaikus, bendruomenes, įmones ir organizacijas. Šiemet miškasodis kviečia švęsti Lietuvos dainų šventės šimtmetį ir pasodinti medžius 100-e Lietuvos girių. Miškasodis – tai vienas iš darbų, gražiausiai įprasminančių žmogaus meilę gamtai.

Nacionalinis miškasodis „Kad giria žaliuotų“ kviečia visus Lietuvos žmones ir organizacijas prisidėti prie Lietuvos miškingumo didinimo ir išsaugojimo ateities kartoms bei tapti šimtmetį mininčios Dainų šventės dalimi. Šis renginys įprasmins šventės temą „Kad giria žaliuotų“, prisidės prie Lietuvos miškingumo didinimo ir dar kartą parodys pasauliui, kad Lietuva yra vieninga šalis, kurią vienija meilė miškui ir dainai.

Registracijos platformoje būtina pasirinkti regioninį padalinį ir nurodyti girininkiją, kurioje planuojate sodinti mišką. Kai užsiregistruosite, sulauksite sėkmingą registraciją patvirtinančio laiško.

Miško sodinimas vyksta poromis, per valandą viena žmonių pora gali pasodinti 100-200 medelių. Dėl itin didelio susidomėjimo renginiu ir planuojamo rekordinio miškasodžio dalyvių skaičiaus, aplink didžiuosius Lietuvos miestus užsiregistravusių talkininkų prašome, turint galimybę, atsivežti savo kastuvą bei darbo pirštines. Taip pat pasirūpinti drėgmei nepralaidžia avalyne.

REGISTRUOTIS GALITE ČIA. 

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"