Meniu
Šilutės rajono savivaldybė
Lt En

Kvietimas dalyvauti projekte „Išmanusis miestas“

Kvietimas dalyvauti projekte „Išmanusis miestas“

 Savivaldybės vadovai, Planavimo ir plėtros, Ūkio, Architektūros ir urbanistikos skyrių specialistai susitiko su architektūros ir statybų infrastruktūros verslo žurnalo „Structum“, verslo įmonių atstovais.

Savivaldybės mero pavaduotojas Sigitas Šeputis ir Administracijos direktorius Virgilijus Pozingis trumpai svečiams pristatė Šilutės kraštą, supažindino su įgyvendinamais projektais.

Projekto „Išmanusis miestas“ koordinatorė Ligita Mažeikienė pakvietė dalyvauti nuo 2020 m. rugsėjo mėnesio prasidėsiančiame jau septintajame projekte ir trumpai pristatė jo gaires, tai: nustatyti palankias socialinėms problemoms kilti Lietuvos savivaldybių viešąsias erdves ir, pasitelkus jaunųjų infrastruktūros kūrėjų bei profesionalų pasiūlytus miestų planavimo, infrastruktūros, statybų, inžinerinius ir architektūros sprendimus, sukurti naujo tipo viešųjų erdvių, kurios prisidėtų prie bendruomenių telkimo ir problemų sprendimo; skatinti savivaldybes investuoti į emocinę ir socialinę gyventojų sveikatą; ugdyti ir skatinti jaunuosius specialistus; sukurti erdvę aukštųjų mokyklų, profesionalų, verslo ir savivaldybių sintezei; realiai įgyvendinti geriausius nacionalinio konkurso dalyvių projektus.

Susitikimo metu buvo pristatyta jaunojo architekto parengta studija „Kintai labirintai“ (kaimelis turistams prie vandens kelių), o verslo ir paslaugų įmonių atstovai supažindino su naujausiais ir pažangiausiais statybų verslo produktais.

Vėliau svečiai apžiūrėjo Šilutės miestą, susipažino su originaliu projektu „Šilutės sekretai“, o Planavimo ir plėtros skyriaus vyr. specialistas Romualdas Ambrulaitis plačiau papasakojo apie Pamario kraštą.

   

Komunikacijos skyrius

 

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"