Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Mes – Lietuva! Naujametis koncertas

Mes – Lietuva! Naujametis koncertas

Gruodžio 29 d. 18 val. – Šilutės kultūros centre

Kviečiame pasitikti Naujuosius 2024 metus kartu! Naujamečiu laikotarpiu kasmet džiuginantis ansamblis „Lietuva“pristato šventinę programą „Mes – Lietuva!“. Šokio ir muzikos koncertas žada ne tik šventinę nuotaiką, bet ir netikėta forma atskleidžiamus kūrinius iš šiuolaikinio, atsinaujinusio ir įvairiapusiškoansamblio repertuaro. Specialiai Naujiesiems metams skirtą programą atliks ansamblio „Lietuva“ choras, šokių grupėir nacionalinių instrumentų orkestras. Prie atlikėjų prisijungs bei charizmatiškų spalvų įneškviestinisaktorius ir atlikėjas Giedrius Arbačiauskas.

Naujametis koncertas nustebins tiek ištikimiausius gerbėjus, tiek vertinančius kūrybinius ansamblio eksperimentus. Nuo tautinio žanro, baltiškų motyvų ir dainuojamosios poezijos kūrinių iki šiuolaikinėsmuzikos ar net elegancija dvelkiančios klasikos – žiūrovai mėgausis skoningu muzikinių žanrų ir stilių pasirinkimu.

Koncertas „Mes – Lietuva!“ apjungsmus visus – programa sava, atpažįstama irįkvepianti didžiuotis lietuvių autorių kūryba bei unikaliu tautinių instrumentų skambesiu. Dalis šventinių pasirodymųprimins tokius ansamblio „Lietuva“ projektus kaip programa su bardais „Dainuoju Tau gyvenimą“, misterijos „Dievai ir žmonės“ ir „Perkūnas“, „Lietuviškos giesmės“ ar net prancūzų klasikos įkvėptas„Bučinys iš Prancūzijos“.

Pakilios emocijos, įspūdingiausi šokiai, teatralizuoti pasirodymai, iki širdies gelmių savos dainosir daug daugiau – nuotaikingiausioje valstybinio ansamblio „Lietuva“ programoje, pasitinkant Naujuosius!

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"