Meniu
Šilutės rajono savivaldybė
Lt En

Įvyko baigiamasis Saugų muzikos festivalio koncertas

Įvyko baigiamasis Saugų muzikos festivalio koncertas

Saugų muzikos festivalis „Muzikos malūnas“ jau kelerius metus džiugina muzikos mylėtojus. Šie metai – ne išimtis. Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Dalia Rudienė rugpjūčio 16 dieną dalyvavo baigiamajame festivalio renginyje bei Mėlynojoje vakarienėje.

Tądien Saugų evangelikų liuteronų bažnyčioje įvyko rašytojo, eseisto Lauryno Katkaus ir dirigento, muzikologo Donato Katkaus skaitymai bei pokalbiai. Juos papildė muzikiniai klasikos ir džiazo pianisto Egidijaus Buožio kūriniai.

„Labai džiaugiuosi, kad kasmet šis festivalis auga, tobulėja ir sulaukia vis didesnio žiūrovų rato. Nepaleiskite šios idėjos, puoselėkite ją ir sėkmės ateityje organizuojant „Saugų malūno“ festivalį“, – sveikinimo žodžius tarė Administracijos direktoriaus pavaduotoja D. Rudienė.

Renginys susilaukė didžiulio pasisekimo, jame dalyvavo ne tik saugiškiai, bet ir svečiai iš viso pamario. Festivalio kulminacija – Mėlynoji vakarienė. Čia mėlyna spalva pasidabinusių renginio svečių laukė stalai, padengti mėlynomis staltiesėmis, o ant jų Mėlynosios vakarienės dalyviai serviravo melsvų spalvų vaišes.

Komunikacijos skyrius

Violetos Astrauskienės nuotraukos.

Renginio akimirkos

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
2018 © Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"