Meniu
Šilutės rajono savivaldybė
Lt En

Pasveikinti Šilutės krašto spaudos, kalbos ir knygos puoselėtojų atstovai

Pasveikinti Šilutės krašto spaudos, kalbos ir knygos puoselėtojų atstovai

Šilutės rajono savivaldybės vadovai Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną pasveikino Pamario krašto spaudos atstovus, bibliotekininkus.

„Džiaugiamės, jog mūsų bendradarbiavimas nenutrūksta. Nepraraskite objektyvumo, nepristikite kūrybinių idėjų“, – kalbėjo mero pavaduotojas Sigitas Šeputis. Visiems svečiams Mero pavaduotojas ir Administracijos direktorius Virgilijus Pozingis įteikė sveikinimus bei Šilutės krašto ženklą - ženkliuką su žuvimi, rašiklį ir arbatos puodelį su užrašu „Šilutės rytojus prasideda nuo šiandien ryto“.

„Šiandien lietuviško laisvo žodžio galia milžiniška, turinti didžiulę įtaką visuomenei. Todėl jūs, kalbos skleidėjai, tekstų autoriai, savo rankose laikote itin didelę atsakomybę. Formuoti teisingą visuomenės nuomonę, pateikti sąžiningą ir tikslią informaciją – neįkainojama dovana. Dėkojame už tai, kad Pamario krašto žmonėms skleidžiate pačias aktualiausias žinias. Ačiū Jums už bendradarbiavimą, už tai, kad mus stebite, matote ir rašote. Tai verčia pasitempti, skatina dar atsakingiau vykdyti savo pareigas. Būkite stiprūs, neleiskite Jūsų paliesti komercijai. Būkite teisingi, išlikite nešališki ir objektyvūs“, – sveikinimo žodžius tarė Administracijos direktoriaus pavaduotoja Dalia Rudienė.

Komunikacijos skyrius

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"