Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Patvirtintos trūkstamų policijos pareigūnų pritraukimo į Šilutės kraštą priemonės

Patvirtintos trūkstamų policijos pareigūnų pritraukimo į Šilutės kraštą priemonės

Savivaldybės taryba pritarė sprendimo projektui „Dėl trūkstamų policijos pareigūnų pritraukimo į Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariatą tvarkos aprašo patvirtinimo“. Taip patvirtinta trūkstamų pirminės ir vidurinės grandies policijos pareigūnų pritraukimo į Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariatą programa.

Trūkstamų pirminės ir vidurinės grandies policijos pareigūnų pritraukimo į Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariatą tvarkos aprašo tikslas – mokymosi įstaigose besimokančius, mokymo įstaigas baigusius asmenis, jau tarnaujančius ir buvusius policijos pareigūnus, siekiančius grįžti į vidaus tarnybą, skatinti pasirinkti tarnybą Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariate.

Patvirtintos šios finansinės skatinimo priemonės ir jų dydžiai:

  1. Vienkartinė skatinamoji išmoka – po 6 000 Eur.

Pasinaudojęs finansine skatinimo priemone įsipareigojama nepertraukiamai, ne trumpiau kaip 3 metus nuo finansinės skatinimo priemonės sutarties pasirašymo, eiti statutinio valstybės tarnautojo pareigas Tauragės apskr. VPK Šilutės r. PK ne mažesniu kaip 1 etato darbo krūviu. Jeigu dėl tam tikrų pateisinamų aplinkybių pareigūnas (-ė) negali eiti pareigų (dėl nėštumo ir gimdymo atostogų, atostogų vaiko priežiūrai ir kt.), laikotarpis atitinkamai pratęsiamas.

  1. Išlaidų kompensavimas – ne daugiau kaip 20 000 Eur skiriama gyvenamajam būstui (gyvenamosioms patalpoms) įsigyti nuosavybėn Šilutės rajono savivaldybėje.

Pasinaudojęs finansine skatinimo priemone įsipareigojama ne trumpiau kaip 5 metus nuo finansinės skatinimo priemonės sutarties pasirašymo, eiti statutinio valstybės tarnautojo pareigas Tauragės apskr. VPK Šilutės r. PK ne mažesniu kaip 1 etato darbo krūviu ir deklaruoti gyvenamąją vietą bei gyventi Šilutės rajono savivaldybėje. Jeigu dėl tam tikrų pateisinamų aplinkybių pareigūnas (-ė) negali eiti pareigų (dėl nėštumo ir gimdymo atostogų, atostogų vaiko priežiūrai ir kt.), laikotarpis atitinkamai pratęsiamas.

Finansavimas skiriamas asmenims, kurie per paskutinius 5 (penkerius) metus nebuvo įsigiję / neturėjo nuosavybės teise priklausančio gyvenamojo būsto (gyvenamųjų patalpų) Šilutės rajono savivaldybės teritorijoje.

 

Išsamiau su sprendimo projektu galite susipažinti čia: https://www.silute.lt/taryba/posedziai/6-tarybos-posedzio-darbotvarke-2023-08-31-11.00-val./44/view-598/q-79366

 

Komunikacijos skyrius

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"