Meniu
Šilutės rajono savivaldybė
Lt En

Prezidento ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliai – net dviem Šilutės krašto daugiavaikėms mamoms

Prezidento ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliai – net dviem Šilutės krašto daugiavaikėms mamoms

Šilutės rajono savivaldybės atstovai gegužės 3 dieną pasveikino dvi išskirtines daugiavaikes mamas. Tradiciškai kasmet prieš Motinos dieną Lietuvos Respublikos Prezidentas apdovanoja daugiavaikes, daug vaikų išauginusias ir dorai juos išauklėjusias mamas. Šiemet iš Šilutės krašto jų išrinktos ir apdovanotos net dvi. Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliais apdovanotos Eglė Paulauskienė iš Lapynų (Saugų sen.) ir Ramutė Juraškienė iš Kažemėkų k. (Katyčių sen.).

E. Paulauskienė augina 4 dukras ir 2 sūnus. Moteris yra ne tik daugiavaikė mama, bet ir aktyvi bendruomenės narė, sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Šilutės viltis“ pirmininkė, Traksėdžių bendruomenės pirmininkė, taip pat Lapynų kaimo bendruomenės narė.

R. Juraškienė gyvenimo apdovanota net 7 sūnumis ir 1 dukra. Moteris džiaugiasi, kad buvo įvertinta paties Prezidento ir atvykusios jos pasveikinti Savivaldybės atstovams rodė jai įteiktą ordino medalį. Dabar ši daugiavaikė mama džiaugiasi visų savo vaikų globa bei rūpesčiu, nuolat sulaukia jų svečiuose ir gali pasigirti turinti jau 9 vaikaičius.

Komunikacijos skyrius

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"