Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Savivaldybėje įrengtas interaktyvus stendas – kokybiškesniam paslaugų teikimui

Savivaldybėje įrengtas interaktyvus stendas – kokybiškesniam paslaugų teikimui

Siekiant užtikrinti produktyvesnį ir trumpesnį kliento laukimą eilėse Šilutės rajono savivaldybės administracijos vestibiulyje įrengtas interaktyvus stendas. Stendas – dvipusis, viena pusė liečiama, kurioje klientas gali rasti aktualią informaciją apie Savivaldybės administracijoje teikimas paslaugas, naujienas ir renginius, naudingas nuorodas, turizmo informaciją bei sudalyvauti klientų aptarnavimo kokybės apklausoje. Kita į langą nukreipta stendo pusė transliuoja aktualią informaciją apie Savivaldybės administracijoje teikiamas paslaugas, naujienas, renginius, pandemijos valdymo priemones ir pan.

Interaktyvus stendas - svarbus bekontakčiam bendravimui - klientas net neužėjęs į administracijos patalpas gali ekrane matyti tos dienos aktualią informaciją, klientų priėmimo tvarką ir kitą naudingą informaciją.

Stendas įsigytas Europos Sąjungos ir Šilutės rajono savivaldybėje administracijos lėšomis, įgyvendinant projektą „Paslaugų teikimo ir klientų aptarnavimo kokybės gerinimas Šilutės rajono savivaldybėje“.

social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"