Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Šilutės rajono savivaldybės švietimo bendruomenė rinkosi į konferenciją

Šilutės rajono savivaldybės švietimo bendruomenė rinkosi į konferenciją

2023 m. rugpjūčio 30 d. Šilutės rajono savivaldybės švietimo bendruomenė rinkosi į konferenciją ,,Atnaujintas ugdymo turinys. Ko tikimės“. Susitikimo tikslas – drauge kuo sėkmingiau pradėti dirbti pagal atnaujintas ugdymo programas, dėl kurių visi ieškome racionaliausių sprendimų  ir metodų, priimtiniausio kelio į rezultatą. Konferencijoje dalyvavo  per 400 pedagoginės bendruomenės atstovų.

Konferencijos dalyvius sveikino Šilutės rajono savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis, vicemerė Daiva Žebelienė bei Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Dainora Butvydienė. Vadovai mokytojams padėkojo už iniciatyvas svarstant ugdymo turinio permainas ir kaitą, naujoves, kurios ateina į mokyklas, palinkėjo prasmingų diskusijų ieškant atsakymų į rūpimus klausimus. Auditoriją pasitiko Šilutės meno mokyklos mokinių dailės darbų paroda ir muzikiniai sveikinimai.

Dr. Asta Ranonytė, Nacionalinės švietimo agentūros direktoriaus pavaduotoja,  pranešime „Ugdymas, idėjos, planavimas, įgyvendinimas“ supažindino su strateginėmis švietimo aktualijomis, analizavo mokymosi sėkmės kriterijus, teigė, kad turime pastebėti mokytoją, kurio dėka džiaugiamės mokinio pasiekimais, atsakė į auditorijos pateiktus klausimus. Pranešimais ir įžvalgomis dalijosi Vida Kubaitienė, Švietimo ir kultūros skyriaus vyriausioji specialistė, Indrė Sprainė,  Šilutės lopšelio-darželio ,,Žibutė“ direktorė, Daiva Šulcienė, Klaipėdos Simono Dacho progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui. Šilutės Vydūno gimnazijos informatikos mokytoja ekspertė Tatjana Balvočienė ir metodinių priemonių bei vadovėlių autorius, informatikos bendrosios programos rengėjas Antanas Balvočius nuotaikingai pristatė pranešimą ,,UTA. Vietos ir objektai Šilutėje“.

Kiekvienas išgirdome sau svarbią naujieną ar kiekvienam jau seniai žinomą patvirtinimą. Tikimės šias puikias idėjas įgyvendinti drauge.

 

Sėkmingos mokslo metų pradžios.

 

Švietimo ir kultūros skyriaus informacija

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"