Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Spalio 1 – oji tarptautinė pagyvenusių žmonių diena

Vakar Šilutės kultūros ir pramogų centras šurmuliavo nuo jaunatviško klegesio, kurį skleidė linksmai nusiteikę, besišypsantys ir jaunatviški senjorai, atvykę iš Šilutės miesto ir rajono.

Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Alvidas Šimelionis  priminė ilgalaikį Savivaldybės Socialinės paramos skyriaus, Senelių globos namų kolektyvo, Kultūros ir pramogų cento  projektą, skirtą tarptautiniams pagyvenusių žmonių metams. Projektas orientuotas į aktyvaus senėjimo kultūros sukūrimą, remiantis ir orientuojantis į įvairaus amžiaus visuomenę. Demografinių duomenų analizė, pasak pranešėjo, rodo, kad tiek Europoje, tiek Lietuvoje visuomenė sensta, todėl svarbu ieškoti būdų, kaip išvengti problemų, iškylančių dėl gyventojų senėjimo, pasinaudoti galimybėmis, kurias atveria pailgėjęs darbingas gyventojų amžius. Vyriausybės priimta nacionalinė 2012- ųjų  Europos vyresnio amžiaus žmonių aktyvumo ir solidarumo programa numato sudaryti sąlygas visaverčiam pagyvenusių žmonių gyvenimui, kad būtų vertinama jų patirtis, kad kuo aktyviau švietimo ir informacijos pagalba būtų integruojamasi į šiandieną, jos iššūkius , veiklą, kad pagyvenęs žmogus būtų ramus dėl savo ateities. Visus metus vyko diskusijos, renginiai, koncertai, parodos ir kt.

Susirinkusiuosius sveikindama Savivaldybės merė Daiva Žebelienė dėkojo senjorams už žavų išminties, gero nusiteikimo ir žmogiškumo pavyzdį, linkėjo sveikatos, ilgų ir laimingų gyvenimo metų bei pakvietė visus pabendrauti prie arbatos puodelio.

Po jaukaus pabuvimo senjorai buvo pakviesti į didžiąją pramogų centro salę, kur įvyko šaunus Šilutės rajono meno kolektyvų koncertas.

Sveikatos, ilgų gyvenimo metų ir daug saulėtų dienų Jums, mielieji senjorai !

Komunikacijos skyrius

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"