Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Uosto direktoriaus vizitas

Vakar savivaldybės merė Daiva Žebelienė, Merės pavaduotojas Šarūnas Laužikas, Administracijos direktorius Raimundas Ambrozaitis priėmė Klaipėdos uosto generalinį direktorių Eugenijų Gentvilą, kuris mažojoje savivaldybės salėje pakvietė visus diskutuoti aktualia mūsų rajonui turizmo tema.

 Uosto direktorius papasakojo apie uosto veiklą, finansinius pajėgumus, apžvelgė turizmo plėtrą Šilutės krašte.

Galimybes turizmo aktyvinimui, šio sektoriaus problematiką apibrėžia, pasak direktoriaus, du aspektai, kurie nėra išnaudojami. Keltuose, plaukiančiuose tarp Klaipėdos ir Vokietijos bei Švedijos uostų, visiškai nėra reklamos apie Šilutės kraštą. Šių keltų keleivių, kurių kasmet būna apie 30 tūkstančių ir kurie plaukia Lietuvos kryptimi, visiškai niekas nevilioja mūsų kraštan. Tenka pripažinti, kad  tarp šių keleivių keliauti nori tik dalis, daugiausia būna darbiniai ir emigrantų maršrutai, tačiau atvyksta ir norinčių susipažinti su Lietuva.. Antras svarbus momentas – kruizinių laivų keleiviai, kurių tikslas iškylauti, pamatyti, palikti savo pinigus tuose objektuose, kur juos sudomins bei pritrauks.  Šiuo metu, kad ir kaip bebūtų liūdna, bet jie vyksta į Platelius, Nidą, Vilnių ir kt., o ne į Šilutės kraštą, kuris, pasak E. Gentvilo, itin unikalus ir patrauklus.

Pasak Šilutės Turizmo informacijos centro darbuotojo Edvardo Judženčio, reikalingas patrauklus, kompaktiškas turizmo pasiūlos paketas mūsų rajone. Tam reikia prie bendro stalo susodinti verslininkus, paslaugų teikėjus, Savivaldybės specialistus ir kitus aktyvius piliečius.

Tapti ryškėjančia turizmo žvaigžde Europos žemėlapyje Šilutė ir jos kraštas tikrai gali.

  

Komunikacijos skyrius

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"