Savivaldybės mero pavaduotojas Algirdas Balčytis ir administracijos direktoriaus pavaduotojas Vygantas Kamarauskas vyko į Švedijos Ronneby miestą, kur kartu su Slavsko savivaldybės vadovais dalyvavo svarstant galimybę dalyvauti bendrame trijų šalių projekte susijusiame su tvarių namų statybomis jau minėtame mieste Švedijoje, Šilutės ir Slavsko (Rusijos Federacija) miestuose.
Švedai šiuo keliu irgi žengia tik pirmuosius žingsnius, todėl per penketą planuojamų susitikimų norima diskutuojant išsiaiškinti situacijos analizę, šių namų statybos galimybes, kaštus, poreikį ir pan.
Delegacija aplankė vieną pirmųjų Švedijoje pastatytą pasyvųjį namą, kurio statyba šiuo metu netgi geriau gyvenantiems švedams yra itin brangi.
Antras šios grupės, kurios sudėtyje yra žymūs mokslininkai bei ekologai, susitikimas įvyks Šilutėje vasaros pabaigoje.
Komunikacijos skyrius







































