Meniu
Šilutės rajono savivaldybė
Lt En

Valstybės dienos paminėjimas ir Šeimos skvero atidarymas Šilutėje

Valstybės dienos paminėjimas ir Šeimos skvero atidarymas Šilutėje

Liepos 6-ąją, Lietuvos valstybės minėjimo dieną, Savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis su gausiai susirinkusiais vaikas bei jų tėveliais žaismingai atidarė šilutiškių lauktą Šeimos skverą. Iš mero ir vaikučių rankų į dangų pakilo kupolas spalvingų balionų, o Šilutės katalikų parapijos klebonas Egidijus Saunorius palaimino naują viešąją erdvę. Atidarymo šventės metu dalyvius linksmino vaikų popchoras „Spindulys“, šokių klubo „Žvaigždūnė“ vaikų grupė, kas norėjo galėjo paragauti Šilutės Hugo Šojaus muziejaus darbuotojų iškeptų vaflių, pūsti muilo burbulus, pasidaryti spalvingą malūnėlį. Renginį organizavo Šilutės kultūros pramogų centras, Šeimos skvero sieną piešiniais papuošė studijos „Gyva grafika“ dailininkas Tadas Šimkus, o jam eskizus paruošė Šilutės meno mokykla.
Pavakare šilutiškiai rinkosi į evangelikų liuteronų bažnyčią pasiklausyti Vilniaus miesto savivaldybės choro „Jauna muzika“ (vadovas ir dirigentas Vaclovas Augustinas) atliekamų kūrinių, o vėliau, 21 val. kartu su visais pasaulio lietuviais sugiedojo tautinę giesmę ir taip pažymėjo Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną. Šia proga įvairūs renginiai įvyko ir kitose Šilutės rajono savivaldybės seniūnijose, o juose dalyvavo Savivaldybės vadovai.
Netrukus bus atidarytas Zudermano skveras, esantis prie evangelikų liuteronų bažnyčios Šilutėje. Šilutė keičiasi ir gražėja.

 

 

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"