Meniu
Šilutės rajono savivaldybė
Lt En

Žemaičių Naumiesčio gimnazijos jubiliejiniai metai įsilinguoja

Žemaičių Naumiesčio gimnazijos jubiliejiniai metai įsilinguoja

Žemaičių Naumiesčio centre, netoli paminklo Lietuvos nepriklausomybės laikų savanoriams, penktadienį pastatytas ženklas, kuris vietos gyventojams primins, o užsukusiems svečiams sakys, kad 2021 metai Žemaičių Naumiesčio gimnazijai jubiliejiniai – sukanka ne taip jau mažai – šimtas metų.

Mintis tokiu būdu priminti šią gražią datą kilo šios gimnazijos bendruomenei. Anot šios mokyklos direktorės pareigas einančios Vilmos Bertašienės, šią žinią miesteliui norėta priminti meninėmis priemonėmis. Tai svarbu, nes didžioji dalis Žemaičių Naumiesčio gyventojų ir yra mokęsi šioje mokykloje. Šį 100 metų jubiliejinį ženklą sukūrė dailininkas Andrius Sirtautas.   V. Bertašienė sakė, kad pandeminiai metai gerokai sujaukė gimnazijos planus. Šventinis renginys, į kurį ketinta pakviesti buvusius mokinius, mokytojus, nukeltas į rudenį. Žinoma, jei leis bendra šalies epideminė situacija.

Mokyklos bendruomenė, kiek leidžia esama padėtis, gyvena jubiliejaus ritmu. Visa tai atsispindi Žemaičių Naumiesčio gimnazijos atnaujintoje interneto svetainėje. Mokyklos jubiliejui skirtas atskiras svetainės puslapis - „100-metis“.      

Žemaičių Naumiesčio bendruomenės informacija

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"