Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Pakuočių ir antrinių žaliavų surinkimu Šilutės rajono savivaldybėje ir toliau rūpinsis bendrovė „Ecoservice“

Pakuočių ir antrinių žaliavų surinkimu Šilutės rajono savivaldybėje ir toliau rūpinsis bendrovė...

Informuojame, kad Šilutės rajono savivaldybėje pakuočių ir antrinių žaliavų surinkimu toliau rūpinsis aplinkotvarkos bendrovė „Ecoservice“. Įmonė laimėjo konkursą išrūšiuotoms stiklo, plastiko, popieriaus pakuočių atliekoms surinkti ir tvarkyti.

Aplinkotvarkos bendrovė informuoja, jog gegužės 1 dieną Šilutės rajono savivaldybėje specialiomis elektromagnetinėmis žymėmis bei lipdukais su identifikaciniu numeriu bus pradedami ženklinti visi atliekų rūšiavimo konteineriai, esantys individualių namų valdose ir prie daugiabučių namų. Konteinerių ženklinimas būtinas apskaitant jų pakėlimų skaičių. 

Individualūs ir bendri atliekų rūšiavimo konteineriai Šilutės mieste ir rajone bus ženklinami darbo dienomis arba savaitgalį. Gyventojų prašoma supratingumo ir bendradarbiavimo užtikrinant, jog bendrovės „Ecoservice“ darbuotojai galėtų prie jų prieiti. Konteinerius kiemuose prašoma laikyti matomoje vietoje, kuo arčiau kelio ar prie įvažiavimo į kiemą, kad darbas vyktų kuo sklandžiau. 

Konteinerio neradę prie įvažiavimo į kiemą ar prie gatvės, įmonės darbuotojai, vilkintys specialią aprangą, paprašys parodyti, kur konteineriai pastatyti arba pašto dėžutėje paliks informacinę skrajutę, kurioje nurodyta, kaip susisiekti su atsakingais darbuotojais – šie atvyks iš anksto suderintu laiku. 

Nepaženklinti konteineriai nuo rugpjūčio 1 dienos nebus aptarnaujami. 

Šilutės rajono savivaldybėje per tris mėnesius bus paženklinti daugiau kaip  14 tūkst. antrinių žaliavų konteinerių, kuriais naudojasi daugiabučių ir  individualių namų gyventojai. 

Surinktos atliekos vežamos į bendrovės „Ecoservice“ bazę, kur rūšiuojamos pakartotinai ir perduodamos tolesniam perdirbimui. 

Bendrovės „Ecoservice“ inf. 

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"