Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Projekto „Lyderių laikas 3“ kūrybinė komanda viešėjo Kretingoje

Projekto „Lyderių laikas 3“ kūrybinė komanda viešėjo Kretingoje

    2019 m. vasario 26 d. „Lyderių laikas 3“ komanda vyko į stažuotę „Mokinių ir tėvų įtraukimas ir įtaka ugdymo procesui, mokinių sėkmei“ ir aplankė penkias Kretingos rajono švietimo įstaigas. Pirmasis susitikimas įvyko Kretingos rajono švietimo centre, kuriame mus pasitiko ne tik Centro direktorė, bet ir Švietimo skyriaus vedėjas ir pavaduotoja. Kalbėta ir diskutuota apie švietimo įstaigų tarpinstitucinį bendradarbiavimą ugdymo sėkmei.

    Kiekvienoje aplankytoje mokykloje, susitikimuose su vadovais ir komandomis, domėjomės mokinių ugdymo poreikių tenkinimu, pagalbos mokiniui teikimu, ugdymo proceso diferencijavimu, gabių ir talentingų mokinių ugdymo modelio taikymu, vaiko individualios pažangos sistema, IKT mokyklos veiklos valdymui, IT naudojimu ugdymo procese, vertinime ir įsivertinime, praktiniu iš patirties mokymusi. Visų mokyklų bendruomenės noriai dalinosi turima patirtimi: pristatė praktinį tyrinėjantį ugdymą pamokoje, kalbėjo apie veiklas, kuriuos motyvuoja mokinius ir gerina jų pasiekimus. Kalbėta apie mokyklos ir tėvų bendradarbiavimo sėkmes, sunkumus, apie aktyvų tėvų įtraukimą stebint, stiprinant individualią mokinių pažangą. Akcentuota, kad pokyčiai atsiranda ne iš karto, o darnaus ir nuolatinio bendradarbiavimo dėka, nebijant iššūkių.

    Stažuotė buvo naudinga ir prasminga. Komandos nariai diskutavo, kaip ir kokias patirtis galėtume pritaikyti savo mokyklose, kokiomis patirtimis galime dalintis patys.

    Esame dėkingi Kretingos rajono švietimo centro direktorei už puikiai sudėliotą ir įdomią programą, Švietimo skyriaus vedėjui ir pavaduotojai už parodytą dėmesį ir išsamų Kretingos švietimo būklės pristatymą. Tikimės ir tolesnio gražaus bendradarbiavimo.

Inga Kirkickienė, Savivaldybės kūrybinės komandos narė, Vilkyčių pagrindinės mokyklos direktorė

 

 

 

 

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"