Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Šilutės LL3 kūrybinė komanda dalijosi patirtimi Tauragėje

Šilutės LL3 kūrybinė komanda dalijosi patirtimi Tauragėje

           Projekto „Lyderių laikas 3“ Šilutės rajono savivaldybės kūrybinė komanda š. m. spalio 29 d. dalyvavo Tauragės „Šaltinio“ progimnazijoje vykusiame keturių savivaldybių (Jurbarko, Tauragės, Pagėgių ir Šilutės) kūrybinių komandų susitikime „Turiu įrodymų, jog keičiantis man, keičiasi ir aplinka“, kurį moderavo kuratorė Asta Grinevičienė, įžvalgomis dalinosi projekto tyrėjų atstovė dr. Jūratė Valuckienė, projekto vadovė dr. Eglė Pranckūnienė.

           Renginiui labai smagiai nuteikė tauragiškių sumąstyta susipažinimo užduotis „Prisiminkite“, kuratorės Astos paruoštas vaizdo pristatymas apie mūsų veiklą kartu projekte.

           Visos komandos kalbėjo apie esminius pokyčius – sukurtus ir įgyvendinamus savivaldybių pokyčio projektus, kurie vienaip ar kitaip orientuoti į mokinių pasiekimų gerinimą. Šilutės komanda patirtimi dalinosi pristatydami savo „Kelionę į pasidalytąją atsakomybę ir bendradarbiavimą vaiko sėkmei“, neformaliųjų lyderystės studijų patirtį „Profesinis tobulėjimas atliekant veiklos tyrimus“.  Labai įdomu ir naudinga buvo išgirsti, kokiomis nuotaikomis gyvena kitų savivaldybių bendruomenės, kaip joms sekasi susitarti ir įgyvendinti pokyčius, kokias veiklas vykdo, kokius pokyčius stebi. Turėjome galimybę užduoti vieni kitiems mus dominančius klausimus ir padiskutuoti, aptarti, ką planuojame toliau – kaip užtikrinsime projekto veiklų tvarumą. Apie projekto tvarumo užtikrinimo pagrindinius principus kalbėjo ir projekto vadovė Eglė.

           Tokie susitikimai padeda geriau pažinti vieni kitus, dar stipriau telkia komandą, moko išklausyti ir teikti grįžtamąjį ryšį, susitelkti bendrų tikslų siekimui, vardan mokinio sėkmės.

 

Šilutės savivaldybės kūrybinės komandos vadovė Rasa Žemailienė

 

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"