Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Trečioji Savivaldybės kūrybinės komandos konsultacija

Š. m. birželio 4 d. projekto „Lyderių laikas 3“ Savivaldybės kūrybinė komanda rinkosi Šilutės Žibų pradinėje mokykloje į trečiąją konsultaciją. Konsultacija buvo skirta aptarti tyrimo rezultatus, išgryninti temą, išsikelti tikslą ir uždavinius.

  Konsultacijos metu susitarėme, kokiais principais, kokiomis vertybėmis remsimės savo veikloje. Buvo nuspręsta, kad komandai veikiant svarbu bendradarbiavimas, principingumas ir tikrumas, geranoriškumas, pozityvumas, sutelktumas ir pagarba savitumui. Aptarėme savivaldybės mokyklose atlikto profesinio kapitalo tyrimo rezultatus. Aktyviai diskutuodami išgryninom temą – Pasidalytoji atsakomybė ir bendradarbiavimas vaiko sėkmei. Suformulavom tikslą: sukurti tvarų pasidalytosios atsakomybės ir bendradarbiavimo vaiko sėkmei modelį.

  Išryškėjo, kad labai svarbu būtų mokyklose stiprinti bendradarbiavimo, pasidalytosios atsakomybės, lyderystės ir reflektavimo kompetencijas. Dirbdami grupėse suformulavome uždavinius: stiprinti mokytojų kolegialaus bendradarbiavimo, pamokos tobulinimo ir mokyklos bendruomenės įtraukimo kompetencijas; sudaryti sąlygas aktyvesniam tėvų, vaikų, mokytojų bendradarbiavimui; skatinti mokinį veikti atsakingai ir aktyviai. Aptarėme veiklas ir priemones, kurios padėtų įgyvendinti išsikeltus uždavinius.

  Susitarta, kad kito kūrybinės komandos susitikimo, kurį planuojame birželio 19 d., metu dar kartą aptarsime šios konsultacijos metu numatytus uždavinius ir veiklas, juos konkretizuosime.

Savivaldybės kūrybinės komandos vadovė Rasa Žemailienė

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"