Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

„Lyderių laiko 3“ komanda rugsėjo mėnesį susitiko su projekto tyrėjais ir konsultantais

2018 m. rugsėjo 12 d. Šilutės Žibų pradinėje mokykloje kartu su „Lyderių laikas 3“ konsultantėmis Rūta ir Daiva Savivaldybės kūrybinės komandos nariai gilinosi į vasarą aptartus uždavinius, veiklą ir svarstė, kokie veiklos kriterijai svarbiausi, kalbant apie pasidalintąją atsakomybę, kokios veiklos pagalba būtų galima ją tobulinti, koks modelis būtų naudingas ir efektyvus mūsų rajone.

Kartu diskutuota, kas yra „pamoka kitaip“, kaip ji suprantama, kokia ji galėtų būti.

Tyrėja Jūratė apžvelgė Profesinio kapitalo raiškos tyrimo Savivaldybės mokyklose išvadas ir rezultatus, siedama su kitais švietimo dokumentais, išskyrė mūsų rajonui aktualias kryptis tobulinimui, pateikė rekomendacijas mokinių pasiekimams gerinti.

Konsultantės akcentavo, kad projekto „Lyderių laikas 3“ idėja pirmiausiai turi tikėti mokyklos vadovas, mokytojas - tik tuomet keičiasi žmonės ir įvyksta pokyčiai mokykloje: gilėja mokytojų bendradarbiavimo kompetencijos, skatinama mokytojų ir mokinių pasidalinta atsakomybė.

Numatyta tolesnė veikla savivaldybėje - komandos nariai iki 2018 m. rugsėjo 28 d. savo mokyklose suburs 3–5 pedagogų grupeles, kuriose pasidalins projekto idėjomis ir gaus grįžtamąjį ryšį, ką jie apie tai mano. Spalio 8 d. komanda rinksis aptarti visas išsakytas mintis ir idėjas. Spalio 22 d. planuojama penktoji Savivaldybės kūrybinės komandos konsultacija.

 

Švietimo skyriaus informacija

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"