Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Šilutės rajono savivaldybės 2015-2024 m. strateginio plėtros plano rengimo Koordinacinės grupės posėdis (2013-03-25)

Savivaldybės mažojoje posėdžių salėje kovo 25 d. įvyko Šilutės rajono savivaldybės 2015-2024 m. strateginio plėtros plano rengimo Koordinacinės grupės posėdis. Jo metu buvo diskutuojama dėl ilgalaikio strateginio plėtros plano ir trimečio veiklos plano struktūros, aptariamas jų ryšys ir rodiklių vieta minėtuose planuose.

UAB „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai“ vyr. konsultantė Gintarė Ševčenko pristatė įvairius Strateginio plėtros ir Strateginio veiklos planų struktūros modelius. Buvo tariamasi, koks šių planų modelis būtų tinkamiausias Šilutės rajono savivaldybei. 

Posėdžio metu taip pat buvo aptarta Strateginio plėtros ir Strateginio veiklos planų rengimo, koregavimo ir ataskaitų rengimo metodika.

Kitas Koordinacinės grupės posėdis numatytas balandžio 3 d.

Projektas įgyvendinamas pagal 2007–2013 m. Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos priemonę „Regioninės plėtros tobulinimas, regionų plėtros planai ir savivaldybių (ilgalaikiai/trumpalaikiai) strateginiai plėtros planai“ ir yra finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Savivaldybės biudžeto lėšomis. Projektą administruoja Europos socialinio fondo agentūra.

Planavimo ir plėtros skyrius

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"