Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Šilutės rajono savivaldybės 2015-2024 m. strateginio plėtros plano rengimo Koordinacinės grupės posėdis (2013-04-15)

 

Balandžio 15 d. Savivaldybės mažojoje posėdžių salėje Šilutės rajono savivaldybės  2015-2024 m. strateginio plėtros plano rengimo Koordinacinės grupės nariai kartu su UAB „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai“ konsultante Aina Kurklietyte dar kartą peržiūrėjo numatomų Strateginio plėtros plano sričių sąrašą, jų priskyrimą Tarybos komitetams. Susitikimo metu nuspręsta, kad už Strateginio plėtros plano vienos ar kitos srities koordinavimą, turėtų būti atsakingas atitinkamo Komiteto pirmininkas.

 

Koordinacinės grupės posėdžio metu taip pat nutarta kiekvienai Strateginio plėtros plano rengimo darbo grupei priskirti kuruoti atitinkamą SPP naujai suformuotą sritį.

Taip pat nuspręsta, kad esant poreikiui, kai Darbo grupėse svarstomi su Strateginio plėtros plano rengimu susiję klausimai, vienas ar kitas darbo grupės narys gali dalyvauti kitos SPP rengimo darbo grupės posėdyje, svarstant jo kuruojamus klausimus

Šiuo metu Koordinacinės grupės nariams yra persiųstas priemonių, kurias planuojama perkelti iš Šilutės rajono 2005-2014 m. strateginio plėtros plano į naująjį plėtros planą, sąrašas. Šis priemonių sąrašas bus pristatytas ir svarstomas visose Strateginio plėtros plano rengimo darbo grupėse. Darbo grupėse taip pat bus aptariamos Strateginio plėtros plano sritys, jų priežiūros bei atsakomybės už šias sritis, klausimai.

Balandžio mėn. pabaigoje (29 d. ir 30 d.)  planuoti susitikimai su 2015-2024 m. Strateginio plėtros plano rengimo darbo grupėmis nukeliami į gegužės 6 d. ir 7 d.:

  1. I   (Ekonomikos) gegužės 6 d. (pirmadienis) 9.00-12.00 val.
  2. II  (Visuomenės) gegužės 6 d. (pirmadienis) 13.00-16.00 val.
  3. III (Aplinkos) gegužės 7 d.(antradienis) 9.00-12.00 val.
  4. IV (Žemės ūkio) gegužės 7d. (antradienis) 13.00-16.00 val.

Projektas įgyvendinamas pagal 2007–2013 m. Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos priemonę „Regioninės plėtros tobulinimas, regionų plėtros planai ir savivaldybių (ilgalaikiai/trumpalaikiai) strateginiai plėtros planai“, yra finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Savivaldybės biudžeto lėšomis. Projektą administruoja Europos socialinio fondo agentūra.

 

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"