Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Šilutės rajono savivaldybės projekto „Lyderių laikas 3“ kūrybinės komandos narių stažuotė Lenkijoje ir Čekijoje

Šilutės rajono savivaldybės projekto „Lyderių laikas 3“ kūrybinės komandos narių stažuotė...

Šilutės rajono savivaldybės projekto „Lyderių laikas 3“ kūrybinės komandos narių stažuotė Lenkijoje ir Čekijoje

2019 m. lapkričio 17-24 d. keturios savivaldybės kūrybinės komandos narės (Vilkyčių pagrindinė mokyklos direktorė Inga Kirkickienė, Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ona Jurjonienė, Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Norkuvienė ir Šilutės švietimo pagalbos tarnybos metodininkė Irina Budvytienė) lankėsi Punsko Dariaus ir Girėno pagrindinėje mokykloje, Punsko Kovo 11-osios ir Varšuvos „Jakuba Jasińskiego“ LXXII licėjuose; Prahos Londynska ir Karlový Vary Paštovny pagrindinėse mokyklose, Punsko vaikų darželyje bei Prahos Postupická gimnazijoje.

Susipažino su Lenkijos, Čekijos švietimo sistemomis, lankėsi mokyklose, stebėjo ugdymo procesą ir aplinką, susipažino su mokyklų ir savivaldybių bendradarbiavimo patirtimi, dalyvavo diskusijose su mokyklų vadovais, pedagogais ir mokiniais.

Kiekvienas sau pasiėmė idėjų pokyčiams mokyklose įgyvendinti, idėjų mūsų rajono pokyčio projekto „Pasidalytoji atsakomybė ir bendradarbiavimas vaiko sėkmei“ tvarumui užtikrinti.

Kūrybinės komandos narė Inga Kirkickienė

 

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"