Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Strateginio plėtros plano rengimo koordinacinės grupės ir darbo grupių 2013-03-12 posėdis bei seminaras

Šių metų kovo 12 d. Savivaldybės didžiojoje posėdžių salėje pirmą kartą susirinko visos Šilutės rajono 2015-2024 m. strateginio plėtros plano rengimo darbo grupės. Susitikimo pradžioje Šilutės rajono savivaldybės skelbtą atvirą konkursą dėl minėto strateginio plėtros plano parengimo laimėjusios UAB „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai“ atstovės pristatė šiuo metu galiojančio Šilutės rajono strateginio plėtros 2005-2014 metų plano poveikio įvertinimo ataskaitą ir esamos rajono ekonominės, ekologinės ir socialinės būklės analizės apibendrinimą.

Susitikimas-seminaras diskusijų ir žaidimo forma vyko visą dieną Savivaldybės didžiojoje ir Mažojoje posėdžių salėse. Politikai, įmonių atstovai, kultūros ir bendruomenių atstovai ieškojo geriausių idėjų, kuriant ateities strategiją, bandė numatyti prioritetus ir gaires, susijusias su Šilutės rajono savivaldybės ateities vizija.

Projektas įgyvendinamas pagal 2007-2013 m. Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos priemonę „Regioninės plėtros tobulinimas, regionų plėtros planai ir savivaldybių (ilgalaikiai/trumpalaikiai) strateginiai plėtros planai“ ir yra finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Savivaldybės biudžeto lėšomis. Projektą administruoja Europos socialinio fondo agentūra.

Šilutės rajono savivaldybės skelbtą atvirą konkursą dėl Šilutės rajono strateginio plėtros plano 2015-2024 m.  parengimo laimėjusi UAB „Ekonominės konsultacijos ir tyrimai“ minėtą dokumentą parengs už 75 000 Lt.

Fotoakimirkos iš seminaro

Planavimo ir plėtros skyrius

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"