Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Švietimo atstovai K12 forume

Švietimo atstovai K12 forume

Š. m. lapkričio 3 dieną Šilutės rajono savivaldybės administracijos švietimo atstovai bei „Tūkstantmečio mokyklų“ programos darbo grupė dalyvavo kasmetiniame forume tema ,,K12 – sujungia turinį ir technologijas“.

Konferencija prasidėjo įžvalgomis apie lyderystę, nuo ko ji prasideda ir kaip prie jos prisidedame mes. Nacionalinės švietimo agentūros Skaitmeninės švietimo transformacijos (EdTech) projekto vadovė pristatė EdTech projektą. Pranešimo metu kalbėta apie mokyklos aplinką, infrastruktūrą, kas ir kaip daroma siekiant švietimo kokybės. 

Renginyje turėjome galimybę išklausyti pasaulinio lygio pranešėjų pristatymus apie technologijas, jų pritaikymą ugdyme, vadovėlių bei skaitmenos sinergiją. Konferencijos metu kelti klausimai, kaip augti kartu su technologijomis ir ugdyti platesnius mokymosi įgūdžius. Pristatytos skaitmeninės transformacijos išmoktos pamokos Estijos mokyklose bei kalbėta apie tai, kaip kuriama mokinio mokymosi ekosistema.

Antroje konferencijos dalyje dalyvavome kūrybinėse dirbtuvėse pagal TŪM („Tūkstantmečio mokyklų“) projektą. Sužinojome apie įtraukiojo ugdymo pagalbos priemones, jų pritaikymą, išmėginome priemones, pritaikytas specialiųjų ugdymo(si) poreikių vaikams. Susipažinome su naujais STEAM įrankiais, jų panaudojimo galimybėmis bei teikiama nauda moksleiviams. Laboratorinės įrangos specialistai parodė, kokios priemonės reikalingos moderniausioms STEAM laboratorijoms. Kultūrinio ugdymo kūrybinėse dirbtuvėse išgirdome specialisto pranešimą apie lengvą užsienio kalbų mokymąsi, o darželių erdvėje buvome supažindinti su inovatyvia įranga bei išgirdome specialistų įžvalgas, kokias technologines priemones galime taikyti visame ugdymo procese.

Refleksijos metu pasidžiaugėme, kad mūsų savivaldybės švietimo įstaigos kai kurias švietimui skirtas technologijas ir naujoves jau sėkmingai taiko. Tikimės, kad konferencijoje įgytos žinios, naujos patirtys bus panaudotos kuriant ateities mokyklą.

 

Švietimo ir kultūros skyriaus

vyriausioji specialistė Inga Žalgevičienė

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"