Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Antrasis Šilutės rajono jaunimo sąskrydis Kintuose

 Asociacija „Pamario jaunimas“ š.m. birželio 14-15 dienomis jau antrąjį kartą suorganizavo Šilutės rajono jaunimo organizacijų ir neformalių grupių sąskrydį. Nors oras buvo ne itin palankus stovyklavimui, tačiau į sąskrydį susirinko gausus Šilutės rajono jaunimo būrys.

  Į stovyklavietę atvykusius jaunuolius užklupo šalto lietaus dušas. Jaunimas nepabūgo šalto lietaus ir pradėjo įsikūrinėti stovyklavietę. Kas statė palapines, kas ieškojo malkų laužui.

  Įsikūręs stovyklavietę, jaunimas dalyvavo praktiniame seminare „Maksimalių pasiekimų formulė“, kurį vedė Saviugdos mokyklos generalinis direktorius Donatas Brikas. Seminaro metu jaunimas mokėsi, kaip reikia išsikelti tikslus, kaip juos įgyvendinti ir ką daryti, jeigu nepavyko pasiekti išsikeltų tikslų. Jaunimas džiaugėsi, kad seminaras neapsiribojo vien tik teorinėmis žiniomis, bet buvo ir daug praktinių užsiėmimų.

  Pasibaigus seminarui jaunimas turėjo laisvą laiką, kurio metu galėjo bendrauti tarpusavyje, dalintis idėjomis.

  Vakare sąskrydžio dalyvių laukė staigmena. Visi dalyviai buvo pakviesti į bendrą šokių pamoką, kurią vedė „UFO“ šokėjas Artūras. Tikslas – sukurti bendrą šokį.

  Užslinkus gūdžiai nakčiai, Šilutės šaulių kuopos nariai visus norinčius išlydėjo į naktinį žygį. Visą naktį girdėjosi jaunuolių pasakojamos istorijos ir skardus juokas.

  Antroji sąskrydžio diena prasidėjo mankšta ir gardžiais pusryčiais. Po jų jaunimas išskubėjo į sporto klubo „Ventvėjas“ pamoką. Sporto klubo „Ventvėjas“ vadovas Svajūnas Pikutis visus norinčiuosius mokė buriuoti Kuršių mariose. Nors vanduo buvo labai šaltas, atsirado keli drąsuoliai, kurie brido į vandenį ir buriavo.

  Aptaręs sąskrydį, jaunimas iš vyko namo tikėdamasis ir kitais metais susitikti.

  Sąskrydžio tikslas buvo sudaryti sąlygas Šilutės rajono jaunimui ugdyti asmens kūrybinius gebėjimus, turiningai praleisti laisvalaikį vasaros metu, taip pat suburti jaunimą, kuris priklauso skirtingoms socialinėms grupėms, skatinti jų tarpusavio bendravimą.

  Tikimasi, kad jaunuoliai iš skirtingų organizacijų pradės vykdyti bendrą projektinę veiklą.

  IKI SUSITIKIMO KITAIS METAIS

 

Organizatoriai: asociacija „Pamario jaunimas“

Rėmėjai: Šilutės rajono savivaldybė, Šilutės kredito unija.

Partneriai: sporto klubas „Ventvėjas“.

Jaunimo ir sporto reikalų koordinatorė

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"