Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Atvira jaunimo erdvė Kintuose

 Jaunimo reikalų departamentas, įgyvendindamas Nacionalinės jaunimo politikos 2011-2019 metų plėtros programą, kiekvienais metais skelbia atvirų jaunimo centrų ir atvirų jaunimo erdvių finansavimo konkursą.

  Šilutės r. Kintų vidurinės mokyklos daugiafunkcis skyrius teikė paraišką „NORIU, GALIU, DARAU“ šiam konkursui ir gavo 3 000 Lt atviros jaunimo erdvės įkūrimui. Iš viso finansavimą gavo 20 įstaigų.

 

  Atvira jaunimo erdvė – patalpa, skirta ir pritaikyta atviram darbui su jaunimu, galinti būti įstaigoje (kultūros, švietimo, sporto ir pan.), nekeičiant įstaigos juridinio statuso, ir pritaikoma atviram darbui su jaunimu, panaudojant jau esamą priemonių ir metodinę bazę.

  Atviras darbas su jaunimu – tai viena iš darbo su jaunimu formų, kuria siekiama suteikti prasmingos veiklos ir saugaus laisvalaikio galimybes savirealizacijos erdvės nerandantiems jauniems žmonėms bei palengvinti jų integraciją į gyvenamąją aplinką. Ši jaunimo ugdymosi veikla atvira visiems tam tikroje teritorijoje gyvenantiems, savanoriškai dalyvaujantiems ir bendrų taisyklių sutinkantiems laikytis jaunuoliams nepriklausomai nuo to, kokiai organizacijai, grupei ar religinei bendruomenei jie priklauso. Atvirumo principas taip pat pasireiškia jautrumu aktualiems jaunimo poreikiams ir siūlomų veiklų lankstumu.

  Su atviros jaunimo erdvės Kintuose veikla galite susipažinti čia

Jaunimo ir sporto reikalų koordinatorė

social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"