Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Būrys šilutiškių vėl savo protus išbandė „Protų susirėmime“

F. Bajoraišio viešojoje bibliotekoje septynios komandos surėmė savo protus. Viktoriną, skirtą Vasario 16-ajai paminėti, organizavo Jaunimo organizacijos „DARBAS“ Šilutės skyriaus nariai.

   Komandos iki galo kovojo dėl geriausiųjų vardo. Joms teko atlaikyti keturis etapus. Pirmąjį sudarė testas iš įvairių klausimų, antrąjį – vaizdiniai klausimai, trečiąjį – muzikiniai klausimai ir ketvirtąjį –  klausimai iš serijos „Meilė Tėvynei“.

  Po ilgų kovų paaiškėjo, jog „Protų susirėmimą“ laimėjo komanda, kuri nuo pat pirmojo turo išsiveržė į priekį ir išliko lyderiais iki pat galo. Tai „Paulius pasiūlė pavadinimą“, kurią sudarė Paulius Mikužis, Domantas Judeikis, Eimantas Šaulitis, Ugnė Linkytė, Tomas Kontrimas, Martynas Siaurusevičius.

  Garbingą antrą vietą iškovojo „Triratukas“ (Martynas Šapalas, Benas Kužmarskis, Gabrielė Valodskaitė, Karolina Lankutytė, Dovydas Nauburaitis, Tomas Montvydas).

   Trečią vietą užėmė „Tamsios blondinės“ (Morta Norkutė, Saida Šaloninaitė, Greta Rimkutė, Aurelija Zalikaitė, Diana Lučinskaitė).

  1-3 vietos laimėtojams įteiktos rėmėjų dovanos.

  Protų kovose šauniai pasirodė ir likusios komandos: „Šnekučiai“, „Černobilaitės“, „Pamariečiai“, „Šilutės šauliai I“, „Šilutės šauliai II“.

  Komandos „Pamariečiai“ viena iš dalyvių – Jaunimo reikalų koordinatorė Rimantė Vitkauskaitė. Po renginio ji teigė, jog itin šauniai praleido laiką. „Smagu, kad šis renginys sutraukė daug gražaus jaunimo. Dalyvavo ne tik mokyklinio amžiaus, bet ir vyresnio amžiaus jaunimas, kuris jau senokai baigė mokyklą. Emocijos pačios geriausios: skambėjo juokas, audringi plojimai, kai komandos teisingai atsakė į pateiktus klausimus. Tikiu, kad visi puikiai praleidome laiką. Labai laukiame ir kito protmūšio turnyro“, – neslėpdama savo geros nuotaikos kalbėjo R. Vitkauskaitė.

  Renginį vedė Vilma Norkutė ir Rūta Paplauskaitė, o komandas vertino nepaperkamoji komisija – Vilmantė Daukšaitė, Augustė Norgėlaitė, Aušra Milašiūtė.

  „Protų susirėmimo“ organizatoriai dėkoja rėmėjams: VPC Šilutė Plius, Kavinei „Kafija“, UAB „Danutės šakotis“ bei renginio partneriams – Šilutės F. Bajoraičio viešajai bibliotekai.

L. Jagintavičienė

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"