Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Du gimnazistai iš Šilutės savo klasėms laimėjo po kelionę į Naisius

  Šilutės pirmosios gimnazijos auklėtinė Nijolė Drobnytė  ir Šilutės Vydūno gimnazijos  abiturientas Oskaras Venckus pagal atskiras kategorijas  nugalėjo fotografijų konkurse „Gyvoji gamta“   ir laimėjo savo klasėms po kelionę  į Naisius.

  Šio konkurso iniciatoriaus Ramūno Karbauskio pavedimu praėjusią savaitę Šilutės gimnazijose lankėsi  Šilutės rajono savivaldybės mero pavaduotojas, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šilutės skyriaus pirmininkas Virgilijus Pozingis.  Kartu su partijos nare, asociacijos „Pamario jaunimas“ pirmininke Lijana Jagintavičiene jis įteikė šio konkurso nugalėtojams Nijolei ir Oskarui  padėkas bei po fotografijų albumą „Lietuvos laukinės gamtos fotografijos”. 

  Šilutiškė Nijolė į konkursą nusiuntė danieliaus (panašus į taurųjį elnią) nuotrauką ir kategorijos „Žvėrys“ laimėjo pirmąją vietą. Oskaras tapo kategorijos „Laukiniai paukščiai“  geriausios nuotraukos autoriumi.  Jo nuotraukoje įamžintas  paukštis bukutis. Moksleiviai taip pat laimėjo savo klasėms po kelionę į Naisius.

  Svečiai lankydamiesi Šilutės pirmojoje gimnazijoje turėjo galimybę pamatyti ir asmeninę N. Drobnytės fotografijų parodą. Vicemeras V. Pozingis su autore sutarė, jog jos paroda bus  eksponuojama ir Šilutės rajono savivaldybės pastate. 

  Fotografijų konkursui  „Gyvoji gamta“ vaikai siuntė nuotraukas, kurios buvo skirstomos į penkias kategorijas:

- naminiai gyvuliai (karvės, avys, arkliai...);

- augintiniai (šunys, katės, jūros kiaulytės...);

- naminiai paukščiai (papūgėlės, vištos, naminės žąsys...);

- laukiniai paukščiai (varnėnai, pempės, žvirbliai);

- žvėrys (stirnos, kiškiai, lapės...).

  Konkursui buvo atsiųsta per 2000 fotografijų. Daugiausiai vaikai fotografavo savo augintinius, šunis ir kates, taip pat buvo daug laukinių paukščių stebėtojų.  Bendrai visose kategorijose atrinkta  po 10 nuotraukų nugalėtojų, iš viso 50 autorių, kurie buvo apdovanoti įspūdingais profesionalių fotografijų albumais „Lietuvos laukinės gamtos fotografijos“. Taip pat iš šių nuotraukų buvo atrinktos penkios fotografijos iš kiekvienos kategorijos, kurių autoriai  laimėjo keliones  savo klasėms į Naisius!

Lijana Jagintavičienė

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"