Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Jaunimo apdovanojimai 2020

Jaunimo apdovanojimai 2020

Lapkričio 10 d. jau antrus metus iš eilės Šilutėje įvyko rajono „Jaunimo iniciatyva 2020“ apdovanojimų renginys. Tik šį kartą jis buvo kitoks, nes dėl COVID -19 pandemijos visoje šalyje įvedus karantiną, renginys persikėlė į nuotolinę erdve. Jo metu buvo pagerbtos septynios jaunimo organizacijos ir jaunimas. Šventę jaunimui organizavo Šilutės kultūros ir pramogų centro Atviros jaunimo erdvės jaunimo darbuotojas Rimvydas Petrauskis ir Šilutės savivaldybės jaunimo ir sporto reikalų koordinatorė Rimantė Čiutienė.
Pirmąja nominacija už „Ekologijos sklaidą“ buvo apdovanota Vydūno gimnazija. Mokykla ne vienus metus vykdo ekologinius projektus, ekologines eitynes, pėsčiųjų žygius, dviračių žygius ir kitas veiklas. Pasak Vydūno gimnazijos mokytojų Adronės Česnakevičienės, Lilijos Zdanevičienės ir Vidos Vilčiauskienės ekologinės veiklos su jaunimu pasižymi formų įvairove ir persipina su kitomis iniciatyvomis ir projektais.
Antra nominacija „Jaunimo vizija“ iškeliavo į Juknaičius. Juknaičių jaunimo klubas 2020 m. organizavo jaunimo sąšauką, kurioje buvo sukurta Juknaičių perspektyva iki 2050 metų. Juknaičių jaunimo klubo prezidentas Vladislav Panov trumpai pristatė Jaunimo klubo veiklą.
Trečioji nominacija „Jaunimo lyderis“ atiteko Kintų atviros jaunimo erdvės „Noriu. Galiu. Darau“ jaunimo darbuotojui Laimondui Tarozai. Jaunimo darbuotojas neatlygintinai ne vienerius metus dirba Kintuose su jaunimu ir savanoriais.
Ketvirta nominacija „Jaunimo iniciatyva“ apdovanotos Guoda Stoškutė ir Viltė Pranaitytė. Merginos visus vasaros savaitgalius dirbo vasaros terasoje „Teraterasa“. Merginos kvietė įvairius jaunimo atlikėjus ir organizavo renginius. Pasak Viltės Pranaitytės idėja kilo iš noro organizuoti daugiau veiklos jaunimui savaitgaliais, kurios Šilutėje trūko.
Penktoji nominacija „Už tolerancija“ atiteko Lietuvos moksleivių sąjungos Šilutės mokinių tarybai už diskusijų ciklą apie toleranciją „Išdrįskime kalbėti, išmokime klausyti“. Pasak organizacijos pirmininkės Ugnės Mauricaitės apie šia temą yra mažai kalbama arba vengiama kalbėti, todėl moksleivių sąjunga ėmėsi šios veiklos.
Šeštoji nominacija „Pagarbos puoselėjimas tėvynei ir artimui“ iškeliavo Šilutės skautų tunto Švėkšnos skyriui. Tai penkiolika metų Švėkšnoje skautiškas idėjas puoselėjanti organizacija. Organizacijos vadovė Violeta Stonienė pasidžiaugė aktyvia jaunuolių veikla ne vienerius metus: dalijama Betliejaus Taikos Ugnimi, dalyvaujama Šv. Jokubo piligriminiame žygyje ir kt.
Septinta nominacija „Už pilietiškumą“ apdovanotas Jaunųjų konservatorių lygos Šilutės skyrius už ne vienus metus organizuojama „Pilietiškumo mokyklą“.
Visi nominantai apdovanoti Jaunimo iniciatyvų statulėle.

 

 

social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"