Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Jaunimo atstovų delegavimas į Šilutės rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybą

Jaunimo atstovų delegavimas į Šilutės rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybą

Šių metų gegužės 13 d. 15.00 val. šaukiamas jaunimo organizacijų, su jaunimu dirbančių organizacijų, mokinių savivaldų visuotinis susirinkimas. Visuotinis susirinkimas vyks Šilutės kultūros ir pramogų centre (Lietuvininkų g. 6) II aukšto foje. Susirinkimo metu bus renkami 6 jaunimo atstovai į Šilutės rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybą.

Kandidatus į Jaunimo reikalų tarybą gali siūlyti jaunimo organizacijos, su jaunimu dirbančios organizacijos, mokinių savivaldos, veikiančios savivaldybės teritorijoje, iš savo narių. Kandidatais gali save iškelti ir pavieniai asmenys. Kandidatų skaičius neribojamas.

Kandidatų registracija prasideda nuo š. m. balandžio 29 d. ir tęsiasi iki š. m. gegužės 8 d. Registracijos metu kiekvienas kandidatas pateikia užpildytą anketą, prideda trumpą motyvacinį laišką ir mažiausiai vieną rekomendaciją iš jaunimo organizacijos, su jaunimu dirbančios organizacijos, mokinių savivaldos, veikiančios savivaldybės teritorijoje. Registracija vyksta el. p. rimante.ciutiene@silute.lt.

Kandidato anketa

Apie Šilutės rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos paskirtį, pareigas, teises galite pasiskaityti čia.

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"