Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Jaunimo iniciatyva 2021 m. apdovanojimai

Jaunimo iniciatyva 2021 m. apdovanojimai

Spalio 27-ąją įvyko jau tradicija tapęs renginys, skirtas jaunimui – „Jaunimo iniciatyva 2021 m.“, kurį organizavo Šilutės atviras jaunimo centras.

Pagrindinė renginio idėja – suburti ir parodyti didžiausią dėmesį bei atiduoti padėką veikliam rajono jaunimui. Šventės metu už įgyvendintas veiklas tradiciškai įteiktos nominacijos. Šiemet jos atiteko keturioms jaunimo bendruomenėms:

  • Nominacija „Už jaunimo verslumo ugdymą“ įteikta Šilutės jaunimo ir suaugusiųjų mokymo centrui ir jo direktoriui Mariui Surpliui. Šis apdovanojimas paskirtas už jaunimo iniciatyvą, įgyvendinant projektą „Baristos plius“.
  • Nominacija „Už jaunimo talentų ugdymą“ paskirta už jau 6-erius metus kiekvieną vasarą organizuojamą Jaunųjų muzikos talentų stovyklą. Šis apdovanojimas skirtas asociacijai „Pamario vakarai“ ir vadovui Vygantui Stoškui.
  • Nominacija „Už Šilutės meninio įvaizdžio puoselėjimą“ įteikta Šilutės meno mokyklai už projektą „Ne vandens paukščiai“. Šio apdovanojimo atsiimti buvo atvykęs Dailės skyriaus vadovas, mokytojas Arnoldas Milukas su mokiniais.
  • Nominacija „Už jaunimo pilietiškumo ugdymą“ įteikta Vainuto gimnazijai, kuri įgyvendino pilietišką iniciatyvą ir projektą „Mes už Lietuvą“.

Nugalėtojus pasveikino Šilutės rajono savivaldybės vicemeras Sigitas Šeputis, Jaunimo reikalų tarybos pirmininkas Tomas Budrikis, Atviro jaunimo centro direktorius Rimvydas Petrauskis. Dėkojame ir džiaugiamės iniciatyviu jaunimu, kuris per metus nuveikė prasmingų veiklų visai Šilutės rajono bendruomenei. 

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"