Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Jaunimo mokymai pagal ES programą „Veiklus jaunimas“

  Š.m. liepos mėnesį Jaunimo tarptautinė bendradarbiavimo agentūra (toliau – JTBA) trims Šilutės rajono savivaldybės jaunimo organizacijoms skyrė finansavimą iš ES programos „Veiklus jaunimas“.  Projektai: VšĮ „Kintai ARTS“ projektui „A Walk on a Water“ skirta 15 744 eurų; asociacijos „Pamario jaunimas“ projektui „Vienas užvisus ir visi-už vieną“ - 4 600 eurų; Katyčių pagrindinės mokyklos neformalios jaunų žmonių grupės „KITE KATE“ projektui „Murkiantys katinai“ – 5 450 eurų.

   Įpusėjus projektų veikloms Šilutėje apsilankė šių projektų kuratorė Laima Leskauskienė. Vizito tikslas – įsivertinti atliktas veiklas, aptarti įgytas kompetencijas. Susirinkęs jaunimas teigė, kad įgyvendindami šiuos projektus įgavo plataus spektro kompetencijų. Pirmiausia išmoko pasiskirstyti pareigomis, prisiimti atsakomybę, lavino jau turimus organizacinius sugebėjimus. O visų svarbiausia suprato, kad tik nuo jų pačių aktyvumo priklauso daugelis dalykų. Aktyvus Lietuvos pilietis = aktyviam Europos piliečiui.

  Kiekvienas projektų veiklos dalyvis teigė, kad šių projektų metu įgytus įgūdžius gali panaudoti savo kasdieninėje veikloje pvz:. mokykloje, bendraujant su savo bendraamžiais ir pan.

  Įgyvendinus paskutines šių projektų veiklas, jaunimas vėl rinksis įsivertinti savo kompetenciją. Įsivertinus savo kompetenciją, kiekvienas dalyvis gaus „Youthpass“. „Youthpass“ – dokumentas, patvirtinantis dalyvavimą programoje „Veiklus jaunimas“, jo metu įgyta neformalaus ugdymo patirtis bei pripažįstamas dalyvavimas projekte kaip neformalaus ir savaiminio mokymosi laikotarpis. Daugumoje ES valstybių šis pasas pripažįstamas kaip dokumentas, įrodantis darbo patirtį.

Jaunimo ir sporto reikalų koordinatorė

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"