Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Jaunimo reikalų taryba rinkosį į antrąjį posėdį

Šilutės Jaunimo reikalų taryba organizavo antrąjį posėdį, kurio darbotvarkėje buvo numatyta išsirinkti Jaunimo reikalų tarybos pirmininko pavaduotoją, kuriuo tapo Savivaldybės tarybos narys Saulius Stankevičius, bei pakeisti buvusią sudėtį. Jaunimo reikalų naujaisiais tarybos nariais tapo Savivaldybės tarybos narė Genovaitė Kimbrienė ir Administracijos direktoriaus pavaduotoja Inesa Murauskienė.

Meras Šarūnas Laužikas pasidžiaugė aktyviu jaunimu ir veikiančiomis jaunimo organizacijomis. Išreiškė viltį, kad jaunimas aktyviai dalyvaus visuomenės gyvenime, dalyvaus sprendimų priėmimo procese, rodys iniciatyvą ir siūlys įvairius problemų sprendimo variantus.

Jaunimo reikalų departamento direktoriaus pavaduotojas Juozas Meldžiukas palinkėjo teisingo prasmingo bendradarbiavimo ir patikimo, kad aplankys Šilutės kraštą dar ne kartą, nes yra perspektyvaus jaunimo, kurį kvietė aktyviau įsitraukti į bendrą veiklą.

Svečias informavo Jaunimo reikalų tarybos narius apie jaunimo reikalų tarybos ir jaunimo organizacijų dalyvavimo galimybes jaunimo veiklos politikos plėtroje. Akcentavo, kad labai svarbu turėti viziją, kaip Šilutės rajono savivaldybė atrodys po 10 – 15 metų, numatyti uždavinius ir tikslingai įgyvendinti numatytą veiklą, siekiant užsibrėžto tikslo. J. Meldžiukas akcentavo, kad svarbus yra specialistų poreikio planavimas, profesinis orientavimas, kad būtų galima kurti jaunimui draugišką aplinką, kad kuo didesnis skaičius jaunų žmonių liktų šiame krašte ir galėtų save realizuoti. Tam, kad mūsų kraštas būtų malonus jauniems žmonėms socialine, ekonomine, kultūrine ir kt. prasme, būtina žvelgti į regiono politiką globaliai, sudaryti 6 – 7 metų prioritetų planą, dalyvauti Savivaldybės padalinių veikloje, siekti, kad numatyti uždaviniai būtų įtraukti į Savivaldybės strateginį veiklos planą, kurį palaipsniui būtų galima įgyvendinti.

Jaunas ir žingeidus žmogus – kiekvieno miesto, regiono ir šalies ateitis. Savivaldybės vadovai ir Jaunimo reikalų taryba yra pasirengusi kurti malonią jaunimui aplinką ir kartu spręsti iškylančias problemas.

Komunikacijos skyrius

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"