Meniu
Šilutės rajono savivaldybė

Jaunimo savanoriška tarnyba

Jaunimo savanoriška tarnyba

Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija 2018 m. patvirtino ir Lietuvoje pradėjo veikti Jaunimo savanoriška tarnyba, kuri pirmą kartą kviečia visus jaunuolius nuo 14 m. iki 29 m. atlikti savanorišką tarnybą pasirinktoje organizacijoje ir gauti įgytų kompetencijų pripažinimą. Jaunimo savanoriškos tarnybos modelis numato sistemingą savanorišką veiklą ne mažiau kaip 6 mėnesius po 40 val. (iš viso ne mažiau 240 val.). Siekiant užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, jaunimo savanorišką veiklą organizuojančios ir savanorius priimančios organizacijos, jų atstovai yra akredituojamos Jaunimo reikalų departamento. 

Šilutės rajono savivaldyb4 2019 m. Jaunimo savanoriškos tarnybos modelio įgyvendinimui skyrė 3 000 eurų. Planuojama, kad ilgalaikę savanorystę atliks apie 10-13 jaunuolių. Kovo 26 d. Šilutės atviroje jaunimo erdvėje lankėsi Klaipėdos rajono apskritojo stalo vadovas Vilhelmas Simėnas, kuris atsakingas už savanorystę Šilutės rajone. Kovo pradžioje jis taip pat lankėsi Šilutės senelių namuose. 

Šilutės rajono savivaldybėje šiuo metu savanorius priima šios organizacijos:

Šilutės atvira jaunimo erdvė;

Šilutės H. Šojaus muziejus;

Šilutės F. Bajoraičio viešoji biblioteka;

Šilutės r. Kintų pagrindinė mokykla;

Kintų Vydūno centras;

Nemuno deltos regioninis parkas;

Šilutės senelių globos namai;

Šilutės socialinių paslaugų centras.

Dėl platesnės informacijos apie Jaunimo savanorišką tarnybą kreiptis į Jaunimo ir sporto reikalų koordinatorę Rimantę Čiutienę el. p. rimante.ciutiene@silute.lt, tel. 8 441 79 281

social media link social media link

Naujienlaiškio prenumerata

Įveskite el. paštą
Jūsų vardas
Jūsų el. pašto adresas
Klaidos arba netikslumo aprašymas
Apsaugos kodas
Loading
© Visos teisės saugomos. Sprendimas: UAB "Fresh Media"